Wakacje rozpoczęte!

Ostatni dzwonek lekcyjny wybrzmiał i zaczęły się wytęsknione wakacje.
W szkole w Lubcu, która swój apel rozpoczęła już o 8.00 rano, odbyło się to z małymi perturbacjami – poranna burza doprowadziła do awarii zasilania i pożegnanie ze szkołą musiało odbyć się bez prądu. Młodzi artyści poradzili sobie jednak i z tym problemem, zaprezentowany tu program jak zawsze oceniamy na „5”!
O zakończeniu roku szkolnego w ZSP i związanych z tym emocjami pisaliśmy już wcześniej, dodamy tylko, że mury liceum, technikum i szkoły branżowej odwiedzało w roku szkolnym 2022/23 aż 540 uczniów. Świetne osiągnięcie, podobnie jak i wyniki uczniów – stół uginał się bowiem od prezentów dla tych, którzy naukę kończyli z wyróżnieniem.
681 uczniów szkoły podstawowej ze Szczercowa oczekiwało na rozpoczęcie wakacji w dwóch placówkach – przy ul. Łaskiej i ul. Rzecznej, ale w każdej z nich nie brakowało wzruszających scen, podziękowań i pożegnań.

Podobnie jak i w Chabieliach (147 uczniów) oraz Osinach (47 uczniów), gdzie równie ciepło jak o wynikach dzieci mówiono i dziękowano też organowi prowadzącemu placówki (gmina Szczerców), rodzicom angażującym się w życie szkolnej społeczności i kadrze pedagogicznej, wspaniale wywiązującej się z trudnego zadania, jakim jest nauczanie.

Podczas każdego apelu wybrzmiało – czy to wygłoszone osobiście, czy w formie listu – specjalne wakacyjne przesłanie od wójta Krzysztofa Kamieniaka i przewodniczącej Barbary Szczepanik, wzmocnione życzeniami udanego i bezpiecznego wypoczynku zarówno dla młodzieży, jak i nauczycieli.
A zatem – cieszcie się wakacjami!

Przeczytaj również

Skip to content