Spotkanie biznesowe – zapraszamy Przedsiębiorców

Środa, 13 lutego - zapraszamy na spotkanie biznesowe

Serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców z terenu naszej Gminy na spotkanie biznesowe, które odbędzie się w dniu 13 lutego 2019 r. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Szczercowie. W programie spotkania:

  1. Prelekcja dotycząca możliwości skorzystania przez przedsiębiorców z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020
  2. Prezentacja ogólnopolskiego projektu biznesowego dzięki któremu firmy będą miały możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych z ponad 2000 firm na terenie Polski. Projekt Partnerskich Klubów Biznesu to projekt dzięki któremu firmy mają możliwość nawiązać kontakty bezpośrednio z właścicielami i zarządami firm
    i dzięki temu zwiększać sprzedaż swoich produktów i usług oraz poznać możliwości zmniejszania kosztów obecnie prowadzonej działalności gospodarczej. Projekt funkcjonuje w 25 miastach w Polsce w tym również w jednym klubie z Anglii.
    W ramach projektu organizowane są również spotkania integracyjno – biznesowe oraz wyjazdy na mecze lig angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej czy też niemieckiej.

Plan spotkania

15:00 – 15:30 – Prelekcja dotycząca możliwości skorzystania przez przedsiębiorców

z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020

15:30 – 16:00 – Partnerskie Kluby Biznesu & Klub Biznesu GKS Bełchatów – prezentacja

16:00 – 16:30 – prezentacje ofert i zakresów działań oraz potrzeb obecnych na spotkaniu firm

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 11 lutego 2019r. e-mailem marketing@partnerskiekb.pl lub telefonicznie – Żaneta Pankiewicz tel. 665 010 182.

Podczas spotkania istnieje możliwość zareklamowania oferty swojej firmy. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek i ulotek z ofertami firm.

Ponadto informujemy, iż w dniu 7 lutego 2019r. w Bełchatowie odbędzie się  szkolenie dla przedsiębiorców prowadzone przez przedstawicieli Urzędu Skarbowego w zakresie podatku VAT. Szkolenie organizowane jest przez RIG w Bełchatowie, szczegóły pod linkiem:

http://www.rigbelchatow.bai.pl/aktualnosc,478-zaproszenie_na_szkolenie_z_us.html

Przeczytaj również