Osobista wizyta w Urzędzie znów możliwa

Uprzejmie informujemy, że od poniedziałku, 25 maja, przywróciliśmy bezpośrednią obsługę Mieszkańców w budynku Urzędu Gminy Szczerców.

Sprawy wymagające osobistego stawiennictwa w Urzędzie będą wstępnie rozpatrywane w Punkcie Obsługi Petenta (na parterze przy wejściu od ulicy Pułaskiego), a następnie Petenci zostaną skierowani do odpowiednich referatów.

Obsługa interesantów odbywa się przy zachowaniu odpowiednich rygorów sanitarnych i ograniczeniu pracy, polegającym na wykonywaniu wyłącznie zadań pilnych lub niezbędnych do zapewnienia pomocy.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi (nie wliczając osób obsługujących interesantów). Jednocześnie przypominamy o obowiązku stosowania środków ochrony osobistej (maseczki) oraz o dezynfekcji rąk – w budynku Urzędu dostępne są dystrybutory ze środkiem dezynfekującym.

Kasa Urzędu Gminy Szczerców czynna będzie w godzinach 8.00 – 14.30 (wtorek od 9.00), a w ostatni roboczy dzień miesiąca do godziny 12.00.

 

 

 

 

 

Przeczytaj również