Podziękowania dla mieszkańców od wójta Kamieniaka

Mieszkańcom gminy Szczerców, którzy skorzystali z obywatelskiego przywileju i oddali głosy w niedzielnych wyborach, serdecznie dziękuję.  

W szczególny sposób chcę wyrazić wdzięczność dla tych osób, które zagłosowały na moją kandydaturę oraz na kandydatów do Rady Gminy Szczerców z mojego komitetu wyborczego. Państwa aprobatę uzyskało aż dziesięć takich osób, co zapewnia stabilną większość, a tym samym spokojną pracę samorządu w czasie nowej kadencji.

Wyrazy uznania i słowa podziękowania kieruję do wszystkich kandydatów, którzy ubiegali się o zaufanie mieszkańców w tych wyborach. Nie wszystkim mogło się udać, nie wszyscy uzyskali upragniony wyborczy werdykt – to zrozumiałe, ale Państwa gotowość do pracy na rzecz naszej społeczności jest budująca i godna podziwu.

Jako dalej urzędujący wójt deklaruję chęć współpracy ze wszystkimi środowiskami reprezentującymi mieszkańców gminy Szczerców nie tylko w czasie kampanii, ale i poza gorącym, wyborczym okresem.

To samo dotyczy programu, jaki przygotowałem wraz z kandydatami do Rady Gminy Szczerców – „piętnaście kroków” dla naszej gminy zaczniemy realizować bez zbędnej zwłoki.

Teraz jednak dokończymy proces wyborczy, trwają bowiem wybory sołtysów i Rad sołeckich – już dziś decydować będą mieszkańcy Podklucza, a w tym tygodniu czekają nas jeszcze plebiscyty w Lubcu, Magdalenowie, Polowej i Szczercowskiej Wsi.

W samorządzie nie ma zbyt wiele czasu na odpoczynek i świętowanie – jeszcze raz dziękując Państwu za zaufanie, wracam do obowiązków.

Krzysztof Kamieniak

Przeczytaj również

Skip to content