Small Desk z Bełchatowa XII Mistrzem Gminy Szczerców

Small Desk

W niedzielę, 13 stycznia rozegrano XII Mistrzostwa Gminy Szczerców w Halową Piłkę Nożną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W turnieju wzięło udział 16 drużyn, które zostały podzielone na 4 grupy. Podczas otwarcia zawodów każdy zespół przekazał po 100 zł do puszki wolontariuszom na rzecz WOŚP. Rozgrywki grupowe toczyły się jednocześnie w dwóch szczercowskich halach sportowych. Do grona 8-miu ćwierćfinalistów awansowały po 2 najlepsze drużyny z każdej z grup.

DSCN9867

Ćwierćfinały:
Drugie Dno – Skład Węgla i Papy 1-2
Small Desk – Szerundol FCP 1-0
FC Po Nalewce – Bud-Mar 3-0
Wyrewolwerowani Rewolwerowcy – Pusia 2-1

Półfinały:
Skład Węgla i Papy – FC Po Nalewce 0-4
Small Desk – Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 2-0

DSCN9893

o III miejsce:
FC Po Nalewce – Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 3-1

DSCN9906

FC Po Nalewce

o I miejsce:
Small Desk – Skład Węgla i Papy 0-0, karne 3-1

Po bezbramkowym finale, lepsza w rzutach karnych okazała się ekipa Small Desk z Bełchatowa zdobywając XII Mistrzostwo Gminy Szczerców. Bramkarzem turnieju został Mateusz Stasiak (Small Desk), a najlepszym strzelcem Mateusz Rzepkowski (FC Po Nalewce) – 6 goli. Puchary i nagrody indywidualne wręczali: wójt gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak i Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Dorota Włodarczyk.

Skład zwycięzców: Mateusz Stasiak, Tomasz Szubert, Przemysław Krygiel, Damian Michalak, Łukasz Kołodziej, Radosław Kozłowski, Marcin Kowalski, Przemysław Kosiński.
(JP)

wyniki Gr.A,B
wyniki Gr.C,D

 

Przeczytaj również