HLPN „Champions League” – Torpedo mistrzem

hlpn

25 lutego miała miejsce ostatnia kolejka halowej ligi piłki nożnej „Champions League”. W meczu decydującym o mistrzostwie I ligi Torpedo Szczerców zremisowało z Pędzącymi Kombinerkami 2:2 i po raz pierwszy w historii zapewniło sobie tytuł najlepszej drużyny ligi (pierwszy mecz 3:2 dla Torpedo). Walczące o awans zespoły II ligi – Grube Lolo i Radosz wygrały swoje spotkania i ostatecznie oba w przyszłym sezonie mogą zagrać w wyższej lidze. Spadkowiczem z I ligi dość nieoczekiwanie został Drewex Żar. Po ostatnim spotkaniu odbyło się wręczenie przez wójta gminy Szczerców Krzysztofa Kamieniaka i Przewodniczącą Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu Dorotę Włodarczyk pamiątkowych pucharów i statuetek.

DSCN8310

II liga:
Najlepszy strzelec – Mateusz Boras (Grube Lolo) – 43 gole
Najlepszy bramkarz – Rafał Dziedzic (Grube Lolo)
Najlepszy zawodnik  – Kostarczyk Michał – Radosz

DSCN8309

I liga:
Najlepszy strzelec – Hubert Muszyński (Niebezpiecznie Utalentowani)
Najlepszy bramkarz – Piotr Szatan (Pędzące Kombinerki)
Najlepszy zawodnik  – Konrad Wańdoch (Torpedo Szczerców)

DSCN8299

XVIII kolejka – 25.02.2017 (sobota), Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.10 GRUBE LOLO FC LUBIEC 5-2
2 13.00 COCO – JAMBO SEICO TEAM 4-1
3 13.50 ZEMSTA JASTRZĘBICE SZERUNDOL FCP 5-6
4 14.40 DREWEX ŻAR ZASKOCZENI 0-5 wlk.
5 GALACTIK TEAM PĘDZĄCE KOMBINERKI II 5-0 wlk.
6 15.30 FC ŁOMOT BUD-MAR 2-7
7 16.20 DRUŻYNA MURZYNA RADOSZ 1-12
8 KOSYNIER MALINIEC SOKÓŁ KASZEWICE 5-0 wlk.
9 17.10 PĘDZĄCE KOMBINERKI TORPEDO SZCZERCÓW 2-2
PAUZA NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI

Tabela I ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 TORPEDO SZCZERCÓW 16 35 69-44
2 PĘDZĄCE KOMBINERKI 16 35 84-38
3 ZASKOCZENI 16 31 80-49
4 BUD-MAR 16 28 71-53
5 KOSYNIER MALINIEC 16 23 68-66
6 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 16 16 70-91
7 FC ŁOMOT 16 15 67-83
8 DREWEX ŻAR 16 15 72-98
9* SOKÓŁ KASZEWICE 12 1 34-73

* dyskwalifikacja

Klasyfikacja najlepszych strzelców I ligi:
1.Muszyński Hubert (Niebezpiecznie Utalentowani) – 31 goli
2.Witczański Artur (Kosynier Maliniec) – 26 goli
3.Piotrowski Piotr (Pędzące kombinerki) – 25 goli

Tabela II ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 GRUBE LOLO 18 44 116-30
2 RADOSZ 18 44 103-46
3 DRUŻYNA MURZYNA 18 28 72-77
4 GALACTIK TEAM 18 26 68-61
5 SZERUNDOL FCP 18 22 69-74
6 COCO – JAMBO 18 17 44-86
7 FC LUBIEC 18 16 64-112
8 SEICO TEAM 18 14 57-87
9 ZEMSTA JASTRZĘBICE 18 12 46-105
10* PĘDZĄCE KOMBINERKI II 16 27 90-46

* dyskwalifikacja
Klasyfikacja najlepszych strzelców II ligi:
1.Boras Mateusz (Grube Lolo) – 43 goli
2.Kostarczyk Michał (Radosz) – 27 goli
3. Peczka Rafał (FC Lubiec) – 26 goli

(JP)

Przeczytaj również