HLPN „Champions League” – wyniki, tabele

hlpn1

XVII kolejka – 19.02.2017 (niedziela), Hala sportowa, Chabielice Kol.5

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.30 FC LUBIEC COCO – JAMBO 2-5
2 13.20 RADOSZ GALACTIK TEAM 6-3
3 14.10 PĘDZĄCE KOMBINERKI II GRUBE LOLO 0-5 wlk.
4 15.00 BUD-MAR DREWEX ŻAR 4-2
5 15.50 SEICO TEAM ZEMSTA JASTRZĘBICE 0-1
6 16.40 ZASKOCZENI KOSYNIER MALINIEC 6-1
7 SOKÓŁ KASZEWICE PĘDZĄCE KOMBINERKI 0-5 wlk.
8 17.30 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI FC ŁOMOT 6-5
9 18.20 SZERUNDOL FCP DRUŻYNA MURZYNA 4-5
PAUZA TORPEDO SZCZERCÓW

Tabela I ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 TORPEDO SZCZERCÓW 15 34 67-42
2 PĘDZĄCE KOMBINERKI 15 34 82-36
3 ZASKOCZENI 15 28 75-49
4 BUD-MAR 15 25 64-51
5 KOSYNIER MALINIEC 15 20 63-66
6 DREWEX ŻAR 15 18 72-93
7 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 15 16 70-91
8 FC ŁOMOT 15 15 65-76
9* SOKÓŁ KASZEWICE 12 1 34-73

* dyskwalifikacja

 Klasyfikacja najlepszych strzelców I ligi:
1. Muszyński Hubert (Niebezpiecznie Utalentowani) – 31 goli
2.Witczański Artur (Kosynier Maliniec) – 26 goli
3.Piotrowski Piotr (Pędzące kombinerki) – 23 gole

Tabela II ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 GRUBE LOLO 17 41 111-28
2 RADOSZ 17 41 91-45
3 DRUŻYNA MURZYNA 17 28 71-65
4 GALACTIK TEAM 17 23 63-61
5 SZERUNDOL FCP 17 19 63-69
6 FC LUBIEC 17 16 62-107
7 COCO – JAMBO 17 14 40-85
8 SEICO TEAM 17 14 56-83
9 ZEMSTA JASTRZĘBICE 17 12 41-99
10* PĘDZĄCE KOMBINERKI II 16 27 90-46

* dyskwalifikacja

 Klasyfikacja najlepszych strzelców II ligi:
1.Boras Mateusz (Grube Lolo) – 41 goli
2.Kostarczyk Michał (Radosz) – 26 goli
3.Peczka Rafał (FC Lubiec) – 26 goli

XVIII kolejka – 25.02.2017 (sobota), Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.10 GRUBE LOLO FC LUBIEC
2 13.00 COCO – JAMBO SEICO TEAM
3 13.50 ZEMSTA JASTRZĘBICE SZERUNDOL FCP
4 14.40 DREWEX ŻAR ZASKOCZENI
5 GALACTIK TEAM PĘDZĄCE KOMBINERKI II 5-0 wlk.
6 15.30 FC ŁOMOT BUD-MAR
7 16.20 DRUŻYNA MURZYNA RADOSZ
8 KOSYNIER MALINIEC SOKÓŁ KASZEWICE 5-0 wlk.
9 17.10 PĘDZĄCE KOMBINERKI TORPEDO SZCZERCÓW
10* 18.00 I LIGA (miejsce 8) II LIGA (miejsce 2)
PAUZA NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI

* mecz barażowy

18.50 – zakończenie Champions League

(JP)

Przeczytaj również