Wyniki, tabele HLPN „Champions League”

II kolejka – 28.11.2021 (niedziela), Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.30 FC LUBIEC INVICTUS DRACONES 6-4
2 13.20 RÓŻOWA OFENSYWA SŁOWIAN 2-5
3 14.10 JEST MOC ZMUSZENI DO ZMIANY 3-1
4 15.00 FINDOM BAYERN NEVERLUSEN 4-5
5 15.50 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI SMAKOSZE BEŁCHATÓW 3-3
6 16.40 CZARNI KOSYNIER MALINIEC 2-10
7 17.30 PĘDZĄCE KOMBINERKI ZASKOCZENI 6-4
8 18.20 GRUBE LOLO BUD-MAR 5-1

 Tabela I ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 KOSYNIER MALINIEC 2 6 20-2
2 PĘDZĄCE KOMBINERKI 2 6 15-7
3 SMAKOSZE BEŁCHATÓW 2 4 6-3
4 CZARNI 2 3 8-14
5 GRUBE LOLO 2 3 5-11
6 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 2 1 6-12
7 ZASKOCZENI 2 0 4-9
8 BUD-MAR 2 0 5-11

Klasyfikacja strzelców:
1. Mielczarek Łukasz – (Kosynier Maliniec) – 5
2. Jamiński Bartłomiej (Czarni) – 4
– Piotrowski Piotr (Pędzące Kombinerki) – 4
– Witczański Artur – (Kosynier Maliniec) – 4

 Tabela II ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 FC LUBIEC 2 6 12-4
2 SŁOWIAN 2 6 12-6
3 INVICTUS DRACONES 2 3 14-7
4 RÓŻOWA OFENSYWA 2 3 8-9
5 BAYERN NEVERLUSEN 2 3 9-10
6 JEST MOC 2 3 3-7
7 FINDOM 2 0 8-12
8 ZMUSZENI DO ZMIANY 2 0 2-13

Klasyfikacja strzelców:
1. Łudczak Mateusz (Słowian) – 6
– Stanisławski Szymon (FC Lubiec) – 6
3. Łaziński Aleksander (Invictus Dracones) – 4

III kolejka – 4.12.2021 (sobota) Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.30 JEST MOC SŁOWIAN
2 13.20 INVICTUS DRACONES BAYERN NEVERLUSEN
3 14.10 ROŻOWA OFENSYWA ZMUSZENI DO ZMIANY
4 15.00 FC LUBIEC FINDOM
5 15.50 KOSYNIER MALINIEC BUD-MAR
6 16.40 PĘDZĄCE KOMBINERKI SMAKOSZE BEŁCHATÓW
7 17.30 CZARNI GRUBE LOLO
8 18.20 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI ZASKOCZENI

IV kolejka – 5.12.2021 (niedziela), Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.30 ZMUSZENI DO ZMIANY FINDOM
2 13.20 RÓŻOWA OFENSYWA FC LUBIEC
3 14.10 SŁOWIAN INVICTUS DRACONES
4 15.00 JEST MOC BAYERN NEVERLUSEN
5 15.50 PĘDZĄCE KOMBINERKI CZARNI
6 16.40 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI BUD-MAR
7 17.30 SMAKOSZE BEŁCHATÓW GRUBE LOLO
8 18.20 ZASKOCZENI KOSYNIER MALINIEC

terminarz
Regulamin

Przeczytaj również