Pożegnanie Łucji Majchrzak, dyrektor ZSP w Szczercowie

Dzisiaj ostatni dzień roku szkolnego 2022/23.
W Zespole Szkół Ponadpodstawowych miał on jednak wyjątkowy wymiar – szkolna społeczność żegnała dziś odchodzącą na emeryturę dyrektor placówki, Łucję Majchrzak.
Kiedy wydaje nam się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna! – zwrócił się do wyraźnie wzruszonej dyrektor Majchrzak słowami wiersza ks. Jana Twardowskiego wójt Krzysztof Kamieniak. – W imieniu władz samorządowych gminy Szczerców, szkolnej społeczności oraz wdzięcznych mieszkańców dziękuję pani za dbałość w tworzeniu przyjaznych warunków do nauki, zaangażowanie oraz trud włożony w kształtowanie serc i umysłów młodzieży ziemi szczercowskiej.
Życzymy wszelkiej pomyślności w sferze prywatnej, dobrego zdrowia i wielu okazji do spełnienia marzeń – dodała Barbara Szczepanik, przewodnicząca Rady Gminy Szczerców.
Łucja Majchrzak przepracowała w zawodzie nauczyciela czterdzieści lat. Przez trzy kadencje (piętnaście lat) sprawowała funkcję dyrektora ZSP W Szczercowie.
Szkolna społeczność pożegnała swoją dyrektor odśpiewanym na stojąco „sto lat” oraz niezliczoną ilością bukietów, ciepłych słów i życzeń wszelkiej pomyślności.

Przeczytaj również

Skip to content