O puchar Wójta zagrali pingpongiści

W minioną sobotę, 25 marca, odbyła się kolejna sportowa impreza w naszej gminie. Gościliśmy zawodników i zawodniczki z kilku województw Polski w XVI Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Szczerców.

W grze pojedynczej spośród 32 uczestników najlepszy okazał się Wojewoda Wiktor z Kluk, który w meczu o I miejsce pokonał 3-2 Dudzińskiego Rafała z Drużbic. W spotkaniu o II miejsce Dudziński pokonał naszego zawodnika Kamila Wawszczaka 3-0. By zająć bardzo dobre, III miejsce, Kamil rozegrał 9 spotkań (7 zwycięstw, 2 porażki). Gratulacje!

Wawszczak Kamil

W grze podwójnej wystartowało 14 par. Zwyciężyła para Dudziński Rafał/Oset Marcin, którzy pokonali w finale dwójkę Krupa Jacek/Mielczarek Grzegorz. III miejsce, to sukces szczercowian. Wawszczak Kamil/Bogusławski Paweł stanęli na najniższym stopniu podium wygrywając „mały finał” z Siewierski Marek/Brandt Adam.