42 pary świętowały Złote Gody

16 września gościliśmy na Jubileuszu Złotych Godów aż 42 pary, którym Prezydent RP Andrzej Duda nadał medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość, poprzedzona mszą świętą, była okazją do spotkania w gronie najbliższych oraz przyjęcia gratulacji od władz samorządowych naszej gminy. Medale wręczali Jubilatom wójt Krzysztof Kamieniak oraz Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Szczepanik z towarzyszeniem Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszki Szubert.
Oprócz złożenia zwyczajowych życzeń dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności wójt Krzysztof Kamieniak podziękował przybyłym Jubilatom za ich wkład w wieloletnie budowanie gminnej społeczności.
Medale za długoletnie pożycie małżeńskie przyznano Państwu: Danieli i Stanisławowi Strzelczykom, Halinie i Zdzisławowi Matusiakom, Janinie i Mieczysławowi Brzeszczyńskim, Henryce i Tadeuszowi Pabichom, Halinie i Piotrowi Kachlom, Jadwidze i Kazimierzowi Majcherkom, Janinie i Władysławowi Malentom, Anastazji i Stanisławowi Janicom, Krystynie i Stanisławowi Kaczmarskim, Wacławie i Wojciechowi Modrzejewskim, Bogusławie i Zbigniewowi Binkom, Henryce i Zdzisławowi Koćfinom, Danucie i Janowi Jędraszkom, Grażynie i Wiesławowi Kijańskim, Wiesławie i Stefanowi Kucharskim, Mariannie i Mirosławowi Studzińskim, Krystynie i Janowi Galubom, Teresie i Jerzemu Kotowskim, Henryce i Romanowi Rzepkowskim, Danucie i Mirosławowi Bartosom, Anieli i Czesławowi Stępnikom, Zdzisławie i Zdzisławowi Kucharskim, Mariannie i Edwardowi Hofmanom, Henryce i Marianowi Papugom, Halinie i Bernardowi Juśkiewiczom, Zdzisławie i Józefowi Sukiennikom, Wiesławie i Józefowi Kępińskim, Annie i Ryszardowi Cywińskim, Halinie i Włodzimierzowi Chaładom, Barbarze i Franciszkowi Dobrowolskim, Grażynie i Zdzisławowi Koziorowskim, Wandzie i Alojzemu Szczepanikom, Annie i Zygmuntowi Korpasom, Marii i Józefowi Baranowiczom, Zdzisławie i Kazimierzowi Weberom, Elżbiecie i Czesławowi Bieńkom, Salomei i Zdzisławowi Kołodziejczykom, Mariannie i Józefowi Cywińskim, Annie i Zenonowi Marchewkom, Danucie i Zygmuntowi Skurkiewiczom, Ewie i Bernardowi Zboińskim oraz Halinie i Wiesławowi Matusiakom.
Szanownym Jubilatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy wspaniałej rocznicy. Niech każdy przeżyty razem dzień będzie dla Państwa wielkim świętem – co najmniej takim, jak Złote Gody.
Więcej pamiątkowych zdjęć już niebawem…

Przeczytaj również

Skip to content