IV Gminne Igrzyska Przedszkolaków, czyli EKOskrzaty na rabaty…

Było zjawisko, wręcz odlotowo. A to wszystko za sprawą kolorowych strojów, barwnych nazw zespołów, malowniczych transparentów i uśmiechów kibiców, wystrzałowych występów sportowych zawodników i artystycznych chabielickich przedszkolaków oraz uczniów.
Wszystko to odbywało się pod czujnym okiem sędziów, w następującym składzie: p. Dorota Włodarczyk (Przewodnicząca Komisji Zdrowia, Polityki Społecznej i Sportu), p. Teresa Rosiak (Kierownik Referatu Oświaty UG w Szczercowie), p. Jarosław Piotrowski (Kierownik Referatu Sportu, Rekreacji i Turystyki), p. Katarzyna Kucharska (Dyrektor Szkoły Podstawowej Chabielicach).
Opiekę medyczną podczas zawodów zapewniła p. Agnieszka Szydłowska (pielęgniarka z SPZOZ w Szczercowie). Natomiast zmagania przedszkolaków pewnie poprowadził p. Łukasz Topolski, a ze sprzętem nagłaśniającym, przenośnie, zmagał się p. Michał Brzozowski z Gminnego Ośrodka Kultury w Szczercowie. Za wszechstronną pomoc każdej ze „stron” jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
image003
Igrzyska Przedszkolaków, co udowadniamy po raz kolejny, to prawdziwy strzał w dziesiątkę. A oto wyniki, czyli jak celnie strzelali i co w rezultacie ustrzelili nasi młodzi, ale jakże zdolni sportowcy. Oto tegoroczni zdobywcy laurów, zwycięzcy zawodów dla przedszkolaków.
W kategorii 3 i 4 LATków
I miejsce- Słoneczka ze Szkoły Podstawowej w Chabielicach
II Miejsce- Motylki ze Szkoły Podstawowej w Osinach
III miejsce- Promyczki ze Szkoły Podstawowej w Chabielicach
image007
W kategorii 5 i 6 LATków (gr. I)
I miejsce- Mrówki ze Szkoły Podstawowej Chabielicach
II miejsce- Koniki Polne z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie
III miejsce- Żabki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie
IV miejsce- Biedronki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie
image004
W kategorii 5 i 6 LATków (gr. II)
I miejsce- EKO-Ludki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie
II miejsce (ex quo) – Bączki ze Szkoły podstawowej w Lubcu, Motylki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie
III miejsce- Chrząszcze ze Szkoły Podstawowej w Chabielicach
image006
W kategorii 5 i 6 LATków (gr. III)
I miejsce (ex quo) – Gąsienice ze Szkoły Podstawowej w Chabielicach, Świerszcze ze Szkoły Podstawowej w Osinach
II miejsce – Żuczki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szczercowie
image001
Tegoroczne Igrzyska odbyły się pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Szczerców Krzysztofa Kamieniaka, który przygotował dla wszystkich zawodników i kibiców niespodzianki (wyjątkowe piłki plażowe). Jak co roku dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Gminy w Szczercowie, Starostwa Powiatowego w Bełchatowie oraz Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Chabielicach dla placówek biorących udział w zawodach przygotowano pamiątkowe medale, dyplomy i puchary oraz nagrody rzeczowe.
image008
Promienny uśmiech maluchów okazał się być na tyle (bez)cenny, że tego dnia zza chmur wyszło niespodziewanie słońce… Dlatego ponownie zaświtała nam w głowie myśl, żeby już teraz zaprosić przedszkolaków i ich opiekunów do Chabielic za rok. Gorąco zapraszamy!

Szkoła Podstawowa w Chabielicach

Przeczytaj również