Grali badmintoniści

28 października został zorganizowany VI Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Szczerców. Zawody rozgrywano w kilku kategoriach w zależności od wieku uczestników. W grze pojedynczej mężczyzn po raz piąty zwyciężył Marek Rózik, który w finale pokonał Artura Olejniczaka 2:0. III miejsce zajął Maciej Wiśniewski.

DSCN8851

W kategorii kobiet, ubiegłoroczną zwyciężczynię Martę Niewiadomską pokonała w finale w dwóch setach zawodniczka z Radomska – Martyna Chojnacka. III miejsce przypadło Patrycji Szkudlarek.

DSCN8843

Oprócz gier pojedynczych po raz pierwszy rywalizowano również w grze podwójnej. Zwyciężyła para Rózik M./Ciechalski A. wygrywając finał z parą Wiśniewski M./Niewiadomska M. 2:1.