Dofinansowanie dla sołectwa Brzezie i Magdalenów

Gmina Szczerców we współpracy z sołectwami Brzezie i Magdalenów złożyła wnioski o dofinansowanie realizacji projektów lokalnych na terenie tych sołectw.

W sołectwie Brzezie zrealizowany zostanie projekt lokalny pn. „Piknik sołecki – organizacja spotkania w sołectwie Brzezie”. Całkowita wartość zadania wynosi 6.700,00 zł, będzie realizowany w terminie od 10.07.2018 – 30.10.2018r. W ramach projektu zakupione zostaną kamizelki odblaskowe i opaski odblaskowe dla mieszkańców w ramach akcji „Bądź bezpieczny” oraz artykuły, które posłużą do przygotowania tradycyjnych potraw.

Natomiast w sołectwie Magdalenów zrealizowany zostanie projekt lokalny pn. „Organizacja pikniku rodzinnego dla mieszkańców sołectwa Magdalenów” Całkowita wartość zadania wynosi 6.700,00 zł. będzie realizowany w terminie od 10.07.2018 – 30.10.2018r. W ramach projektu zorganizowane zostaną atrakcje dla dzieci, zakupiony zostanie grill oraz artykuły, które posłużą do przygotowania tradycyjnych potraw.

Jednakże, aby zrealizować powyższe projekty wymagane jest duże zaangażowanie samych mieszkańców sołectw, którzy będą musieli wykonać szereg prac społecznych. Realizacja powyższych zadań przyczyni się do wzrostu aktywności wśród mieszkańców sołectw.

Projekt jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego.

LOGOTYP. promuje łódzkie pdf

Dofinansowanie dla sołectwa Będków

Przeczytaj również