XI Otwarty turniej w badmintona o Puchar Wójta Gminy Szczerców

W sobotę 28 października odbyły się coroczne zawody w badmintona. Był to już XI Otwarty Turniej o Puchar Wójta Gminy Szczerców. Rywalizowano w 4-ch kategoriach.

W singlu kobiet zwyciężyła Fidelak Weronika, II miejsce zajęła Grzywińska Mariola, a na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandrowicz Olga. Singiel mężczyzn zdominowali nasi zawodnicy zajmując 4 czołowe lokaty. Tytuł mistrzowski z ubiegłego roku obronił Ciechalski Arek pokonując Rózika Marka 2-0. III miejsce zajął Osiński Maciej zwyciężając Sztuka Wiktora 2-1. W grze podwójnej zwyciężyła para Jędrzejewski Marcin/Sepioło Krzysztof, II miejsce zajęli Rózik Marek/Chojnacki Paweł, a III przypadło parze Osiński Maciej/Szczepanek Grzegorz. W kategorii mieszanej I miejsce zajęli Grzywińska Mariola/Sepioło Krzysztof, II Aleksandrowicz Olga/Jędrzejewski Marcin, a III Fidelak Weronika/Ciechalski Arkadiusz.