FUZJA ponownie wygrywa Mistrzostwa Gminy Szczerców

Fuzja

Tytuł mistrzowski z ubiegłego roku obronił zespół FUZJA i został XVI-tym Mistrzem Gminy Szczerców w halową piłkę nożną w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W finale pokonał ekipę MELODRAMAT. III miejsce zajęła drużyna KARTOFLINHOS wygrywając finał z FC WALKOWER Bełchatów.

Podczas otwarcia zawodów przez wójta gminy Szczerców Krzysztofa Kamieniaka każda z 10-ciu uczestniczących w turnieju drużyn wrzuciła symboliczne 100 zł do puszki wolontariuszom WOŚP, a chwilę później w dwóch szczercowskich halach sportowych rozpoczęła się rywalizacja o tytuł mistrza naszej gminy.

Najlepszym strzelcem zawodów został Rosiak Szymon (Fuzja) – 10 goli, najlepszym zawodnikiem Domański Mikołaj (Kartoflinhos), a bramkarzem Banasiak Mateusz (Melodramat).