SAM-BUD CUP 2016

dsc_0592

W dniu 19 listopada odbył się turniej halowej piłki nożnej dla dzieci z roczników 2005 (+ 2003 dziewczynki) SAM-BUD CUP 2016 organizowany przez LKS Astoria Szczerców. Wzięło w nim udział 14 zespołów. Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach po 7 drużyn.
Wyniki grupy A:
Astoria Szczerców – Astoria Szczerców II 1:0
Orzeł Piątkowisko – GKK Bełchatów 0:3
MGKS SKALNIK Sulejów – AKS SMS Łódź 0:3
Astoria Szczerców II – UKS Piotrcovia 0:3
Astoria Szczerców – Orzeł Piątkowisko 4:0
GKK Bełchatów – MGKS SKALNIK Sulejów 1:1
AKS SMS Łódź – UKS Piotrcovia 1:1
Astoria Szczerców II – Orzeł Piątkowisko 2:0
MGKS SKALNIK Sulejów – Astoria Szczerców 0:2
AKS SMS Łódź – GKK Bełchatów 4:0
Orzeł Piątkowisko – UKS Piotrcovia 0:8
MGKS SKALNIK Sulejów – Astoria Szczerców II 0:1
Astoria Szczerców – AKS SMS Łódź 0:0
UKS Piotrcovia – GKK Bełchatów 2:0
Orzeł Piątkowisko – MGKS SKALNIK Sulejów 0:3
Astoria Szczerców II – AKS SMS Łódź 1:0
GKK Bełchatów – Astoria Szczerców 0:1
UKS Piotrcovia – MGKS SKALNIK Sulejów 2:1
AKS SMS Łódź – Orzeł Piątkowisko 7:0
GKK Bełchatów – Astoria Szczerców II 1:1
UKS Piotrcovia – Astoria Szczerców 0:1

Tabela
1. Astoria Szczerców 16 pkt. 9-0
2. UKS Piotrcovia 13 pkt.  16-3
3. AKS SMS Łódź 11 pkt. 15-2
4. Astoria Szczerców II 10 pkt.  5-5
5. GKK Bełchatów 5 pkt. 5-8
6. MGKS SKALNIK Sulejów 4 pkt. 5-9
7. Orzeł Piątkowisko 0 pkt. 0-27

dsc_0581

Wyniki grupy B:
MKS 2000 Tuszyn – MKS 2000 Tuszyn II 1:0
ESBANK RAP Radomsko – Włókniarz Moszczenica 2:0
Astoria Szczerców III – ARPIT Koluszki 2:0
MKS 2000 Tuszyn II – MULKS Łask 0:0
MKS 2000 Tuszyn – ESBANK RAP Radomsko 1:0
Włókniarz Moszczenica – Astoria Szczerców III 2:0
ARPIT Koluszki – MULKS Łask 6:0
MKS 2000 Tuszyn II – ESBANK RAP Radomsko 0:2
Astoria Szczerców III – MKS 2000 Tuszyn 2:1
ARPIT Koluszki – Włókniarz Moszczenica 1:2
ESBANK RAP Radomsko – MULKS Łask 1:2
Astoria Szczerców III – MKS 2000 Tuszyn II 2:0
MKS 2000 Tuszyn – ARPIT Koluszki 0:2
MULKS Łask – Włókniarz Moszczenica 3:0
ESBANK RAP Radomsko – Astoria Szczerców III 2:0
MKS 2000 Tuszyn II – ARPIT Koluszki 0:3
Włókniarz Moszczenica – MKS 2000 Tuszyn 1:3
MULKS Łask – Astoria Szczerców III 4:0
ARPIT Koluszki – ESBANK RAP Radomsko 1:1
Włókniarz Moszczenica – MKS 2000 Tuszyn II 5:0
MULKS Łask – MKS 2000 Tuszyn 0:1

Tabela
1. MKS 2000 Tuszyn 12 pkt.  7-5
2. ARPIT Koluszki 10 pkt.  13-5
3. MULKS Łask 10 pkt. 9-8
4. ESBANK RAP Radomsko 10 pkt.  8-4
5. Włókniarz Moszczenica 9 pkt. 10-9
6. Astoria Szczerców III 9 pkt. 6-9
7. MKS 2000 Tuszyn II 1 pkt. 0-13

rscn2736

ĆWIERĆFINAŁY:
AKS SMS Łódź – ARPIT Koluszki 2:0
Astoria Szczerców – ESBANK RAP Radomsko 1:2
Astoria Szczerców II – MKS 2000 Tuszyn 0:2
UKS Piotrcovia – MULKS Łask 1:0

O MIEJSCA 5-8:
ARPIT Koluszki – Astoria Szczerców 1:2
Astoria Szczerców II – MULKS Łask 2:0

dsc_0567

PÓŁINAŁY:
AKS SMS Łódź – ESBANK RAP Radomsko 5:0
MKS 2000 Tuszyn – UKS Piotrcovia 1:0

dsc_0748

O MIEJSCE 13 Orzeł Piątkowisko – MKS 2000 Tuszyn II 0:0 K.3:2
O MIEJSCE 11 MGKS SKALNIK Sulejów – Astoria Szczerców III 1:0
O MIEJSCE 9 GKK Bełchatów – Włókniarz Moszczenica 1:2
O MIEJSCE 7 ARPIT Koluszki – MULKS Łask 3:0
O MIEJSCE 5 Astoria Szczerców – Astoria Szczerców II 2:1
O MIEJSCE 3 ESBANK RAP Radomsko – UKS Piotrcovia 0:1
O MIEJSCE 1 AKS SMS Łódź – MKS 2000 Tuszyn 1:0

dsc_0729

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Leon Madej (AKS SMS ŁÓDŹ), najlepszym bramkarzem została Natalia Labryszewska (ASTORIA SZCZERCÓW), najlepszą zawodniczką Angelika Gruszczyńska (ASTORIA SZCZERCÓW), a tytuł króla strzelców przypadł Oskarowi Kacperskiemu (ARPIT KOLUSZKI).
Organizator zawodów dziękuje sponsorowi ? p. Iwonie Frąckiewicz właścicielce firmy Sam-Bud ze Szczercowa za finansowe wsparcie turnieju.
(JP)

Przeczytaj również