Podium tym razem nie dla Magdalenowa

Na dwóch porażkach i remisie zakończyła udział w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Strażaków OSP w Halowej Piłce Nożnej reprezentująca naszą gminę i powiat bełchatowski drużyna OSP Magdalenów.

Turniej rozegrano dziś w szczercowskich halach przy ulicy Piłsudskiego i Rzecznej – do zawodów stanęło 16 drużyn z terenu całego województwa. Grano po piętnaście minut, dzieląc uczestniczące drużyny na dwie grupy. Spotkania finałowe dostarczyły wielu emocji, kolejność na podium ważyła się bardzo długo, w finale potrzebne były rzuty karne. Ostatecznie mistrzem województwa została drużyna OSP Drzewce (powiat skierniewicki) przed OSP Bełdów (powiat zgierski) i OSP Lubochnia (powiat tomaszowski).

Bramkarzem turnieju wybrano Adama Niewiadomskiego (OSP Drzewce), najlepszym zawodnikiem został Damian Kopa, a strzelcem Marek Czapliński (OSP Bełdów).

Wójt Krzysztof Kamieniak, uczestniczący w dekoracji uczestników turnieju wraz z prezesem Związku OSP RP Woj. Łódzkiego generałem Tadeuszem Karczem, podziękował wszystkim drużynom za sportową realizację i zaprosił na kolejny turniej do Szczercowa.

 

 

Przeczytaj również

Skip to content