Dzień Dziecka 2016

1 czerwca  na Wyspie w Szczercowie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka.

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogli do woli wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach, trampolinie, torach przeszkód i zamkach.

33

Hity z dziecięcych i nie tylko list przebojów wykonali młodzi i utalentowani wokaliści: Julia Kucharska, Iza Mikulska, Lena Kamecka, Kacper Stanisławski oraz Natalia Goszcz.

11

Niestety aura pogodowa uniemożliwiła występ Jakuba Opalińskiego, Natalii Stanisławskiej i Zosi Sztuk. Dzieciaki miały również okazję do wspólnej zabawy z gwiazdą imprezy, którą były doskonale znane z kreskówki słynne Minionki.

21

Nie tylko bawiły dzieci, ale chętnie pozował do wspólnych zdjęć. Nie zabrakło oczywiście konkursów i zabaw, waty cukrowej ,popcornu i lodów, czyli wszystkiego co dzieciaki lubią najbardziej!

25

Szkoda tylko, że pogoda sprawiła psikusa i trzeba było szybciej wracać do domu, ale mamy nadzieję, że za rok uda się w pełni wykorzystać ten radosny i beztroski czas.

07

Impreza została zorganizowana przez Wójta Gminy Szczerców Krzysztofa Kamieniaka oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szczercowie przy wsparciu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

31

Przeczytaj również

Skip to content