Kosynier ponownie Mistrzem, FC Lubiec z awansem!

W sobotę, 21 stycznia zakończyła się X edycja Halowej Ligi Piłki Nożnej „Champions League”. Ostatnia kolejka przyniosła wiele emocji gdyż rozgrywane tego dnia mecze decydowały o najważniejszych rozstrzygnięciach – mistrzostwach I i II ligi, awansach i spadkach.

Tytuł Mistrza Champions League wywalczyła po raz drugi z rzędu ekipa Kosyniera Maliniec, która pokonała w decydującym starciu zespół Bayern. Z I ligą pożegnały się zespoły Pędzących Kombinerek i Niebezpiecznie Utalentowanych. Mistrzem II ligi została ekipa FC Lubiec, a oprócz nich, z grona drugoligowców awans zapewnił sobie Słowian, który rozstrzygnął baraż na swoją korzyść.
Najlepszym strzelcem I ligi z dorobkiem 24 goli został Witczański Artur (Kosynier Maliniec), najlepszym bramkarzem wybrano Mielczarka Łukasza (Kosynier Maliniec), a najlepszym zawodnikiem został Rosiak Szymon (Bayern).
W II lidze królem strzelców został Stanisławski Szymon z FC Lubiec (17 goli), bramkarzem Pacholczyk Kamil (FC Lubiec), a najlepszym zawodnikiem – Olczak Jarosław ze Słowiana.

Kosynier Maliniec

X kolejka – 21.01.2023 (sobota), Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.00 UNITED TEAM BIAŁYSTOK LEŚNA DOLINA 5-0 wlk.
2 12.50 FC LUBIEC BUD-MAR 5-1
3 13.40 SŁOWIAN RÓŻOWA OFENSYWA 9-4
4 14.30 PĘDZĄCE KOMBINERKI NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 2-2
5 15.20 GRUBE LOLO MTS 10-7
6 16.10 SMAKOSZE ZASKOCZENI 5-2
7 17.00 KOSYNIER MALINIEC BAYERN 4-2
8* 17.50 SŁOWIAN NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 11-3

* – baraż

 Tabela I ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 KOSYNIER MALINIEC 10 24 77-39
2 BAYERN 10 24 54-25
3 SMAKOSZE 10 18 52-54
4 ZASKOCZENI 10 15 28-40
5 GRUBE LOLO 10 16 50-46
6 MTS 10 12 46-51
7 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 10 5 29-50
8 PĘDZĄCE KOMBINERKI 10 4 35-64

NAJLEPSI ZAWODNICY I LIGI
Najlepszy strzelec: Witczański Artur (Czarni) – 24 gole
Najlepszy zawodnik: Rosiak Szymon (Bayern)
Najlepszy bramkarz: Mielczarek Łukasz (Bayern)

Tabela II ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 FC LUBIEC 9 19 44-21
2 SŁOWIAN 9 18 58-41
3 BUD-MAR 9 16 40-45
4 RÓŻOWA OFENSYWA 9 11 34-42
5 UNITED TEAM 8 15 40-33
6 JEST MOC 8 3 22-37
7 BIAŁYSTOK LEŚNA DOLINA 8 1 26-45

NAJLEPSI ZAWODNICY II LIGI
Najlepszy strzelec: Stanisławski Szymon (FC Lubiec) – 17 goli
Najlepszy zawodnik: Olczak Jarosław (Słowian)
Najlepszy bramkarz: Pacholczyk Kamil (FC Lubiec)

FC Lubiec

 

Przeczytaj również