Darmowe przejazdy w wakacje

Planujecie wakacyjne podróże?
Łódzka Kolej Aglomeracyjna ma świetną ofertę na lato – od 1 lipca do końca wakacji uczniowie i studenci będą mogli korzystać z darmowych przejazdów pociągami na terenie województwa łódzkiego.
„Wakacyjne przejazdy dla uczniów i studentów” rozpoczną się 1 lipca i potrwają do 31 sierpnia. Codziennie na młodych podróżników czeka 1.000 bezpłatnych biletów jednorazowych, dostępnych w zdalnych kanałach sprzedaży. To doskonała okazja dla uczniów i studentów, aby zwiedzać najpiękniejsze zakątki województwa łódzkiego bez ponoszenia kosztów podróży.
Z darmowych przejazdów mogą korzystać uczniowie do 24. roku życia oraz studenci do 26. roku życia. Aby skorzystać z oferty, wystarczy pobrać bilet za pośrednictwem stron internetowych Koleo, E-podróżnik, Biletico lub aplikacji mobilnych SkyCash i mPay. Każda uprawniona osoba może pobrać maksymalnie dwa bilety dziennie. Ważne jest, aby podczas podróży mieć przy sobie legitymację szkolną lub studencką.
Oferta dotyczy przejazdów pociągami kategorii ŁKA na terenie województwa łódzkiego – szczegółowe informacje na temat promocji można znaleźć na stronie internetowej www.lka.lodzkie.pl.

Przeczytaj również

Skip to content