XII Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Szczerców za nami!

W miniony weekend hala sportowa przy ul. Rzecznej w Szczercowie była pełna emocji i sportowej rywalizacji!
Zacięta walka trwała ponad 8 godzin!
XII Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Szczerców Krzysztofa Kamieniaka przyciągnął zarówno doświadczonych graczy, jak i młodych pasjonatów tego dynamicznego sportu, z różnych stron naszego województwa i okolic. W kategorii gry pojedynczej zwyciężył Jakub Synowiecki z Białej Rawskiej, który w drodze do finału wygrał 5 pojedynków w stosunku 2-0, a w finale pokonał naszego reprezentanta, Marka Rózika (również 2-0). III miejsce wywalczyła Lidia Duczkowska z Tomaszowa Mazowieckiego, pokonując w małym finale Marcina Kołodziejczyka (2-0). W grze podwójnej zwyciężyła para – Zbigniew Skóra oraz Jacek Sieradzki, II miejsce zajęli nasi zawodnicy – Maciej Osiński i Grzegorz Szczepanek. Na najniższym stopniu podium stanęły Lidia Duczkowska oraz Iwona Gradoska.
W imieniu Wójta naszej Gminy puchary i drobne nagrody wręczył Wiceprzewodniczący Rady Gminy Szczerców Wojciech Pacholak.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom – Wasza determinacja i pasja są niezwykle inspirujące!