Zyskaj pieniądze i nowe możliwości – propozycja dla przedsiębiorców

Z przedsiębiorcami z terenu Gminy Szczerców spotkali się w środę przedstawiciele Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich oraz Klubu Biznesu działającego przy GKS Bełchatów. Spotkanie z jednej strony miało na celu przedstawienie aktualnych możliwości pozyskania środków pieniężnych na rozwój własnej działalności, szkolenia pracowników czy doposażenie firmy, z drugiej zaś zaproszenie do przystąpienia do Klubu Biznesu GKS Bełchatów.

KLUB BIZNESU GKS Bełchatów to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dzięki czemu firmy zwiększają sprzedaż  swoich produktów lub usług. Klub sportowy zyskuje dzięki temu nowych sponsorów, którzy oprócz świadczeń reklamowych i promocyjnych mają również możliwości biznesowe. Dodatkowo przedsiębiorcy uczestniczący w cyklicznych spotkaniach biznesowych czy wyjazdach integrują się na wielu płaszczyznach, dzięki czemu rozwijają swój biznes nie tylko lokalnie, ale i globalnie.

Środowe spotkanie to nie jedyna szansa, by poznać bliżej obie inicjatywy.  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zapowiedział swoją obecność w Urzędzie Gminy Szczerców na 28 lutego – zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy z funduszy europejskich zapraszamy do indywidualnych kontaktów (więcej informacji na www.funduszeeuropejskie.gov.pl).

Z kolei dwa dni wcześniej, 26 lutego w Bełchatowie odbędzie się spotkanie Klubu Biznesu GKS Bełchatów. Początek zaplanowano na godzinę 10.00.

 

Przeczytaj również

Skip to content