XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

18 marca w szczercowskiej hali sportowej odbył się XII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego
o Puchar Wójta Gminy Szczerców
. Do rywalizacji przystąpiło 37 zawodników z terenu województwa łódzkiego. Zawody zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej przeprowadzono systemem rosyjskim do dwóch przegranych spotkań. W singlu w meczu o I miejsce spotkał się Zbigniew Goździk z Tomaszowa, który w drodze do finału pokonał 3:1 Krzysztofa Bednarka z Łobudzic, 3:0 Leszka Hałaczkiewicza z Pajęczna, 3:0 Grzegorza Szklarka z Radomska, 3:0 Jacka Oracza z Różniatowic, 3:0 Leszka Janeczka z Pajęczna z Jerzym Ciekańskim z Woli Wiązowej, który kolejno pokonał 3:1 Kamila Wawszczaka (GLKS Szczerców), 3:0 Konrada Cichosza z Tomaszowa, 3:0 Krzysztofa Sakturę
z Grabostowa, 3:0 Włodzimierza Wojewodę z Kluk (GLKS). Finał zakończył się pewnym zwycięstwem Zbigniewa Goździka 3:0. II miejsce w zawodach zajął Jerzy Ciekański, a III Wiktor Wojewoda z Kluk (GLKS Szczerców).

image009

W deblu zwyciężyła para Wiktor Wojewoda /Włodzimierz Wojewoda wygrywając 2:0 w finale z parą Jerzy Ciekański/Robert Barosik (Stoczki), III miejsce przypadło parze Konrad Cichosz/Dariusz Będzyński (Tomaszów).

image013

Puchary i statuetki wręczał wójt gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak i Przewodnicząca Komisji  zdrowia, polityki społecznej i sportu Dorota Włodarczyk.