Udane połowy na wędkarskim Dniu Dziecka w Szczercowie

Aż 37 zawodników przystąpiło do połowu podczas niedzielnych zawodów wędkarskich, zorganizowanych z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przez Koło PZW nr 29 w Szczercowie.
 
Po losowaniu i przygotowaniu stanowisk uczestnicy mieli dwie godziny na łowienie, później komisyjnie dokonano ważenia trofeów. Wśród nich królowały okonie i liny, choć nie zabrakło też szczupaka, który w najmniej spodziewanym momencie uwolnił się z siatki i… tyle go widziano.
 
Nie do wszystkich wędkarzy uśmiechnęło się dziś szczęście, kilka stanowisk okazało się mało zasobnych w ryby i zajmujący je zawodnicy zakończyli wędkowanie z pustym kontem. Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy, że najlepiej zapunktowali w niedzielę Nadia Garbiec i Wojciech Kropidłowski. Jednak niezależnie od wyniku na wszystkich czekały nagrody, które ufundowali Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak, hurtownia „Żmijka”, hurtownia „Grygiel Fishing”, hurtownia „Meduza”, sklep wędkarski „Irena Czaja” oraz Michał Gros. Były więc wędki, podbieraki, kołowrotki, żyłki i inne akcesoria wędkarskie – nikt nie wrócił do domu z pustymi rękoma.
 
Tuż przed ogłoszeniem zwycięzców przyszedł też czas na poczęstunek, a pyszne kiełbaski z grilla przy wietrznej pogodzie okazały się strzałem w dziesiątkę!
Fotorelacja na gminnym profilu na portalu Facebook – zapraszamy!

Przeczytaj również

Skip to content