Tomaszowianin ponownie najlepszy w tenisa stołowego

Po raz drugi z rzędu Zbigniew Goździk z Tomaszowa okazał się najlepszym graczem szczercowskiego turnieju tenisa stołowego. W tegorocznej, XIII edycji zawodów wzięło udział 40 zawodników z całego województwa łódzkiego. Zawody przeprowadzono systemem rosyjskim do dwóch przegranych spotkań.

DSCN9429
W meczu o I miejsce Zbigniew Goździk pokonał Jerzego Ciekańskiego z Woli Wiązowej 3:0, a w spotkaniu o II miejsce Łukasz Oracz z Różniatowic wygrał 3:0 z Ciekańskim (III miejsce). Nasi najlepsi zawodnicy uplasowali się na miejscach 9-12 (Kamil Wawszczak, Marcin Kucharski).

DSCN9442
W grze podwójnej w finale wystąpiła miejscowa para P.Bogusławki/ K.Wawszczak z zawodnikami z Różniatowic  J.Oracz/Ł.Oracz. Lepsi okazali się goście wygrywając 2:0. O II miejsce szczercowianie przegrali 0:2 z parą z Tomaszowa J.Będzyński/Z.Goździk i ostatecznie zajęli miejsce na najniższym stopniu podium.