Szczercowskie Torpedo triumfuje w Turnieju oldbojów im. Marcina Hofmana

Aż 5 lat musieliśmy czekać, by szczercowska drużyna zwyciężyła Turniej halowej piłki nożnej oldbojów im. Marcina Hofmana. W minioną sobotę, 1 lutego udało się to ekipie Torpedo Szczerców, która w kategorii 35+ skupiającej 6 drużyn wygrała wszystkie 5 spotkań i zajęła I miejsce. IMG_0706-95

II pozycję zajął Jupiter Bełchatów, a III miejsce Metanol z Zelowa. Pozostałe nasze drużyny zajęły miejsce IV i V. Najlepszym strzelcem został Kruszyński Łukasz z Jupitera – 10 goli, a najlepszym bramkarzem Rusek Tomasz z Torpedo.

IMG_0830-152

Torpedo Szczerców

Skład zwycięzców: Rusek Tomasz, Tądel Marcin, Dobrowolski Zbigniew, Sadziński Piotr, Włodarczyk Adam, Andrzejczyk Marcin, Piersa Sylwester, Piotrowski Jarosław; kierownik drużyny: Stępnik Bogumił.

Równolegle w drugiej szczercowskiej hali toczyły się rozgrywki w kategorii 45+. Nasza Astoria zakończyła rozgrywki w fazie grupowej.

IMG_0597-39

W meczu o III miejsce zespół z Widawy wygrał z Buczkiem 1-0. W finale spotkały się dwie bełchatowskie drużyny: Jupiter i GKS. Lepszy okazał się GKS wygrywając 2-1, tym samym zwyciężając turniej w tej kategorii.

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

Najlepszym strzelcem w tej kategorii został Jasiński Dominik (GKS) – 5 goli, najlepszym bramkarzem Rojek Zbigniew (Jupiter), a nagrodę dla najstarszego zawodnika otrzymał Malinowski Marcin z Zelowa.

IMG_0792-128
(JP)

wyniki kategorii 35+
wyniki kategorii 45+

Przeczytaj również

Skip to content