Szczercowscy oldboje z Pucharem Przewodniczącego i Pucharem Prezesa

We wrześniu drużyna szczercowskich oldbojów wzięła udział w dwóch turniejach piłki nożnej. Najpierw okazała się najlepszą ekipą w turnieju o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy w Sulmierzycach, a w miniony weekend zdobyła I miejsce w Turnieju o Puchar Prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów.

W Sulmierzycach wzięło udział 8 zespołów, nasi piłkarze w swojej grupie zremisowali z Elektrownią Bełchatów 1:1, z Pajęcznem 1:1 i wygrali z Kamieńskiem 3:2. W półfinale pokonali Bachorzyn 2:1, a w finale nie dali szans zespołowi Dworszowice Pakoszowe ogrywając ich 4:0.

Najlepszym zawodnikiem zawodów został Jarosław Piotrowski (Szczerców), najlepszym bramkarzem Mariusz Tokarczyk (Dworszowice Pakoszowe), a najstarszym zawodnikiem Stanisław Trajdos (Łuszczanowice).

Skład drużyny: Tomasz Rusek, Janusz Kuliński, Adam Włodarczyk, Zbigniew Dobrowolski, Emil Jóźwiak, Maciej Tomczak, Grzegorz Dłużak, Jarosław Piotrowski.

W drugim turnieju rozegranym 16 września w Żłobnicy szczercowscy oldboje wygrali w grupie z Łuszczanowicami 3:0, z Orłami Górskiego 2:0 i przegrali z Kamieńskiem 0:1. W półfinale pokonali Kleszczów 3:0, a w finale ekipę z Radomska 2:1.

Najlepszym strzelcem turnieju został Jarosław Piotrowski (Szczerców), najlepszym bramkarzem wybrano Grzegorza Dłużaka (Szczerców), a statuetkę dla najstarszego zawodnika turnieju otrzymał Stanisław Trajdos (Łuszczanowice).

Skład drużyny: Grzegorz Dłużak, Maciej Tomczak, Zbigniew Dobrowolski, Adam Włodarczyk, Michał Kuniewski, Marcin Matlęga, Maciej Karkoszka, Piotr Pęciak, Jarosław Piotrowski.