Świętojański weekend w Szczercowie

Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak serdecznie zaprasza na świętojański weekend w Szczercowie.
Od godziny 12.00 w sobotę do 20.00 w niedzielę (z nocną przerwą) czynna będzie strefa foodtracków, oferująca pyszne jedzenie, atrakcje dla dzieci i konkursy.
Stowarzyszenie „Na Skrzydłach Marzeń” przygotowało Szczercowską Noc Kabaretową (sobota, 17.30), podczas której pękać będziemy ze śmiechu przy Kabarecie Skeczów Męczących.
Świętojańska Strefa Dzieci rozpocznie działanie już o 16.00, występem grupy tanecznej B2B Crew, zaraz później ekscytować się będziemy konkursem na najpiękniejszy wianek, zagra DJ Mario a o 22.00 obejrzymy pokaz Teatru Tańca i Ruchu z Ogniem. Sobotni wieczór zakończy dyskoteka.
W niedzielę połączymy przyjemne z pożytecznym – od 13.00 zapraszamy na piknik motocyklowy, a na nim między innymi wystawa starych pojazdów, pokazy motocyklowe, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu druhów z OSP Szczerców, zagra też orkiestra dęta z tej jednostki. Podczas pikniku zbierane będą środki na leczenie 11-letniego Adama Domańskiego, który choruje na dziecięce porażenie mózgowe.
Serdecznie zapraszamy – szczercowska Wyspa wreszcie tętnić będzie życiem. Przypominamy jednak, że wszystkie wydarzenia odbywać się będą w reżimie sanitarnym, a przepisy narzucają nam limit osób – w limity nie są wliczane osoby zaszczepione, prosimy więc o przygotowanie zaświadczeń o przebytym szczepieniu.

Przeczytaj również

Skip to content