Stulatka ze Szczercowskiej Wsi

Sto lat kończy dziś pani Stanisława Jędrychowska, mieszkająca w Szczercowskiej Wsi.
Niestety, wciąż istniejące zagrożenie epidemiologiczne uniemożliwiło nam wizytę u szacownej jubilatki, ale za to Urząd Gminy odwiedzili w jej imieniu synowie – Tadeusz i Wojciech.
Z rąk wójta Krzysztofa Kamieniaka odebrali upominki dla mamy oraz życzenia i gratulacje osiągnięcia tak wspaniałego wieku.
 
– Serdecznie dziękuję Pani Stanisławie za wszelkie owoce jej długiego życia, życząc jednocześnie, by jak najdłużej pozostawała w dobrym zdrowiu i kondycji – mówił podczas spotkania Wójt Krzysztof Kamieniak. – Z opowieści synów Wojciecha i Tadeusza wyłania się obraz ich matki jako kobiety umiejącej radzić sobie z przeciwnościami losu, uczynnej i po ludzku dobrej. Wierzę, że
Dostojna Jubilatka świętować będzie jeszcze wiele urodzin, otoczona miłością bliskich i sympatią wszystkich mieszkańców gminy Szczerców.
 
Stanisława Jędrychowska w Szczercowskiej Wsi mieszka od młodości; tu wraz z mężem prowadziła gospodarstwo rolne, doczekała się trzech synów, troje wnuczek i trzech wnuczków oraz sześcioro prawnucząt. Wciąż cieszy się dobrym zdrowiem, co jak sama podpowiada – może być zasługą zdrowego odżywiania i patrzenia na życie z optymizmem.
Dziękując za te rady składamy jeszcze raz życzenia wszelkiej pomyślności i i pogody ducha na kolejne lata.

Przeczytaj również

Skip to content