Sobota z badmintonem

W sobotę, 27 października został zorganizowany VII Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Wójta Gminy Szczerców. Cały turniej podzielony na kilka kategorii trwał przeszło 9 godzin. Wzięło w nim udział 30 zawodników z terenu naszej gminy, gminy Rusiec, Bełchatowa, Piotrkowa i Radomska.

image009

W kategorii open szósty raz triumfował szczercowianin Marek Rózik. Tym razem w finale pokonał Macieja Wiśniewskiego z Bełchatowa 2:0. III miejsce wywalczył Artur Olejniczak (Szczerców) pokonując Włodzimierza Bulińskiego z Radomska 2:0.

image018 W grze podwójnej zwyciężyła para M.Rózik/M.Osiński wygrywając z parą M.Niewiadomska/M.Wiśniewski 2:0. W spotkaniu o III miejsce M.Chojnacka/P.Grzesiczak pokonali rodzinną dwójkę W.Buliński/W.Buliński 2:0.

image017

Najlepszym uczestnikom wręczano  pamiątkowe statuetki i puchary oraz upominki ufundowane przez sponsorów – firmy Wirex i Apteki „Dar zdrowia”.
Organizatorem zawodów była gmina Szczerców i badmintoniści z GLKS Szczerców.