Promuj swój biznes, uzyskaj tytuł „Firma na medal”

Promuj swój biznes

Prestiż, promocja, możliwość pokazania swojej działalności szerszemu gronu, dołączenie do panteonu najlepszych lokalnych przedsiębiorstw i pamiątkowa szklana statuetka czekają na podmioty gospodarcze, które odważą się sięgnąć po tytuł „Firma na medal”. Udział w konkursie jest bezpłatny. Wysiłek, który trzeba włożyć, to wypełnienie formularza i przesłanie go do starostwa. Dane, które przedsiębiorcy muszą przedstawić tylko do wiadomości organizatora i kapituły konkursu, to m.in. opis działalności, liczba pracowników, osiągnięcia, podjęte inwestycje, wielkość przychodów (rząd wielkości) i ewentualnych strat (rząd wielkości w procentach). Przekazane informacje oceniać będzie kapituła konkursu. Stanowią ją członkowie Zarządu Powiatu w Bełchatowie, przedstawiciele Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego, Regionalnej Izby Gospodarczej, Powiatowego Urzędu Pracy, Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów i Agencji Rozwoju Regionalnego „ARREKS”.

W dotychczasowych edycjach konkursu firmy walczyły o medale w trzech kategoriach: 1. prowadzące działalność od powyżej jednego roku do 3 lat, 2. prowadzące działalność powyżej 3 lat i zatrudniające do 50 pracowników, 3. działające powyżej 3 lat i zatrudniające więcej niż 50 osób. Te trzy kategorie nadal obowiązują, ale w nowym regulaminie jest jeszcze jedna – dla firm rodzinnych. Wśród wskaźników, które będą oceniane w tej kategorii, są tradycje rodzinne w firmie, czas jej funkcjonowania czy zaangażowanie pokoleń.

Wypełnione formularze konkursowe (do pobrania TUTAJ) przedsiębiorcy powinni przesłać drogą elektroniczną na adres: mnowak@powiat-belchatowski.pl do 15 lutego 2019 r.

Informacje na temat przedsięwzięcia udzielane są w Zespole ds. Promocji w bełchatowskim starostwie.

Ogłoszenie wyników konkursu wraz z dekoracją laureatów będzie miało postać uroczystej gali.

plakat firma www

 

 

Przeczytaj również