Porozmawiajmy w Łódzkiem – spotkanie z marszałkiem Schreiberem

Uwaga sołtysi, członkowie stowarzyszeń i Kół Gospodyń Wiejskich – Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber wraz z Zarządem Województwa Łódzkiego jest gospodarzem cyklu spotkań, organizowanych w poszczególnych powiatach pod wspólnym tytułem „Porozmawiajmy w Łódzkiem”. Już jutro (czwartek) takie spotkanie odbędzie się w Bełchatowie.
Podczas spotkań przedstawiciele urzędu marszałkowskiego i instytucji podległych samorządowi województwa przybliżą aktualne i planowane konkursy, programy, nabory i granty. W związku z przyjęciem Strategii Rozwoju Województwa Łódzkiego 2030 podnoszone będą także tematy dotyczące kierunków rozwoju naszego regionu.
Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w spotkaniu – mogą w nim uczestniczyć przedstawiciele sektora pozarządowego – Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń, jednostek pomocniczych gmin (w szczególności sołectw) i urzędnicy zajmujący się pozyskiwaniem środków zewnętrznych.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 10 w sali gimnastycznej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ul. Targowej 20 w Bełchatowie.

Przeczytaj również

Skip to content