Pomoc z Banku Żywności jeszcze w styczniu

Ważna wiadomość dla mieszkańców gminy Szczerców, którzy chcą skorzystać z pomocy żywnościowej, dystrybuowanej w ramach współpracy z Bankiem Żywności im. Marka Edelmana w Łodzi.

Stowarzyszenie „Na Skrzydłach Marzeń” jeszcze w tym miesiącu przyjmie pierwszą dostawę artykułów spożywczych, wśród których znajdą się: groszek z marchewką, fasola biała, koncentrat pomidorowy, buraczki (wiórki), sok jabłkowy klarowany, powidła śliwkowe, makaron jajeczny, makaron kukurydziany bezglutenowy, ryż biały, kasza gryczana, herbatniki maślane, mleko UHT, ser podpuszczkowy, pasztet wieprzowy, szynka drobiowa i cukier biały.

Aby skorzystać z tej pomocy należy zgłosić się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szczercowie (ul. 3 Maja 6) w celu weryfikacji uprawnień. Przypominamy, to program skierowany do osób w najtrudniejszej sytuacji życiowej, których dochód nie przekroczy określonego poziomu, tj. dla osoby samotnie gospodarującej – kwoty 1.402,00 zł, dla osoby w rodzinie – kwoty 1.056,00 zł.

Prosimy o jak najszybsze zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w celu potwierdzenia swoich uprawnień – wymienione artykuły będą wydawane w ostatnim tygodniu stycznia.

 

Przeczytaj również

Skip to content