Pogoda dopisała, nie zawiedliśmy najmłodszych – Dzień Dziecka w gminie Szczerców

Takiego Dnia Dziecka okoliczne gminy mogą nam pozazdrościć – pogoda dopisała, choć początek dnia nie zwiastował aż tak korzystnej aury i pojawiły się pomysły, by zawczasu przenieść imprezę do pobliskiej sali gimnastycznej.  Słońce stanęło jednak na wysokości zadania, a w ślad za nim poszli i najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, licznie stawiając się na szczercowskiej Wyspie.

Już od godziny 15.00 nie brakowało atrakcji – na scenie na przemian swoje umiejętności wokalne i instrumentalne prezentowały nasze uzdolnione dzieci , odbywały się pokazy sztuczek magicznych i inne animacje, które gromadziły sporą publiczność. Inni w tym czasie mogli skorzystać z przejażdżki na kucu lub koniu, wybrać się w podróż strażacką motorówką, poskakać na dmuchańcach czy bungee. Duża kolejka dziewczynek ustawiała się do malowania buziek, chłopcy chętniej wybierali kurs robienia figurek z balonów, a wszyscy bez wyjątku zajadali się cukrową watą i prażoną kukurydzą. Jak zwykle prawdziwym hitem okazała się atrakcja przygotowana przez nasze jednostki OSP – kąpiel w pianie i kurtyny wodne oblegane były przez cały czas trwania imprezy.

Wójt Gminy Szczerców, Krzysztof Kamieniak serdecznie dziękuje za obecność i znakomitą zabawę na Wyspie młodszych i starszych mieszkańców naszej gminy. Mamy nadzieję, że kolejny Dzień Dziecka uda się zorganizować z jeszcze większą ilością atrakcji!

 

 

Przeczytaj również