Turniej plażowej siatkówki mężczyzn

W ostatnią niedzielę wakacji odbył się X Turniej plażowej piłki siatkowej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Szczerców. Do rywalizacji przystąpiło 6 par, które w dwóch grupach walczyły o wyjście do półfinałów. Turniej zwyciężyli gracze z Sulejowa-  Bucki Adrian/Klat Hubert, którzy wygrali swoje 2 mecze grupowe, półfinał i w finale pokonali parę szczercowsko-łaską Raszewski Przemysław/Stanisławski Wojciech 21-17. III miejsce wywalczył również nasz reprezentant Stępiński Tomasz grając z byłym zawodnikiem Skry Bełchatów Matejczykiem Bartkiem.

Wyniki:
Grupa A
Michalski Damian/Michalski Dawid – Czajkowski Krzysztof/Ćwikliński Szymon 16-21
Michalski Damian/Michalski Dawid – Bucki Adrian/Klat Hubert 17-21
Czajkowski Krzysztof/Ćwikliński Szymon – Bucki Adrian/Klat Hubert 15-21

Grupa B
Raszewski Przemysław/Stanisławski Wojciech – Stępiński Tomasz/Matejczyk Bartek 21-18
Raszewski Przemysław/Stanisławski Wojciech – Sobiech Grzegorz/Brożyński Dawid 21-12
Stępiński Tomasz/Matejczyk Bartek – Sobiech Grzegorz/Brożyński Dawid 21-10

Półfinały:

Raszewski Przemysław/Stanisławski Wojciech – Czajkowski Krzysztof/Ćwikliński Szymon 21-12
Bucki Adrian/Klat Hubert – Stępiński Tomasz/Matejczyk Bartek 21-17

O III miejsce:
Czajkowski Krzysztof/Ćwikliński Szymon – Stępiński Tomasz/Matejczyk Bartek 20-22