Piłkarze z OSP Magdalenów zagrali na „czwórkę”

Na czwartym miejscu ukończyli zmagania w sobotnim turnieju piłkarskim druhowie z OSP Magdalenów – przypomnijmy, w Szczercowie rozgrywano Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP.
Zawody zgromadziły rekordową liczbę uczestników, do startu przystąpiło bowiem 13 drużyn z 10 powiatów. Mecze rozgrywano równocześnie na dwóch obiektach, co spotkało się z uznaniem wszystkich uczestników, którzy już po raz kolejny mogli brać udział w zawodach organizowanych w gościnnym Szczercowie.
Nieco mniej gościnnie w roli gospodarzy wypadli druhowie z OSP Magdalenów, którzy pewnie pokonywali swoich przeciwników w fazie grupowej, a porażki odnieśli dopiero w walce o wejście do finału i w meczu o 3 miejsce. Zdecydowały o tym jednak serie rzutów karnych, w których nasza drużyna miała niestety mniej szczęścia. Warto podkreślić, że Tomasz Rusek w regulaminowym czasie gry nie puścił żadnej bramki i uhonorowany został tytułem Bramkarza Turnieju. Najlepszym strzelcem w sobotę został Michał Molin z OSP Wójcin, a Najlepszym Zawodnikiem uznano jego kolegę z zespołu, Kamila Rusia.
Na podium stanęły zaś drużyny OSP Wójcin, pokonując Wolę Cyrusową i Bełdów.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy i dziękujemy za piłkarską, emocjonującą sobotę.
Nagrody uczestnikom wręczali przedstawiciele samorządu Powiatu Bełchatowskiego, Gminy Szczerców oraz Zarządu Związku OSP RP i PSP w
Bełchatowie.

 

Przeczytaj również