Kombajn Mistrzem Miejskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Kombajn Szczerców wygrał Miejską Amatorską Ligę Siatkówki w Łasku. W lidze, która prezentowała bardzo wyrównany, wysoki poziom uczestniczyło aż 14 zespołów. Dopiero po rozegraniu ostatniej, XIII kolejki rundy zasadniczej poznaliśmy finalistów tych rozgrywek. W walce o złoto zmierzyły się ekipa Kombajnu i drużyna Amator Sieradz.

Pierwszego seta dość gładko wygrali szczercowianie, ale w następnych dwóch schodzili z parkietu pokonani. W czwartym secie Kombajn przegrywał 20-24 i zanosiło się na koniec tego meczu, ale świetna gra w obronie i skuteczny atak doprowadziły do równowagi, a później do zwycięstwa Kombajnu 29-27.  Tie-break toczył się pod dyktando Kombajnu i zakończył się jego wygraną 15-13. Mistrzostwo ligi stało się faktem.  Z drużyny zwycięzców został wybrany najlepszy gracz całej ligi – Daniel Buczkowski.

Skład Kombajnu: Daniel Buczkowski, Piotr Dworniak, Paweł Rzeźniczak, Rafał Kozakowski, Damian Michalski, Andrzej Łuźniak, Konrad Gąsiorowski, Kamil Kuliński, Adam Stępnik, Łukasz Buś, Damian Jachacz, Damian Kopytek, Przemysław Raszewski.