Igłą malowane – VI edycja konkursu

Poznaliśmy wyniki VI Międzygminnego Konkursu „Igłą Malowane” im. Liubow Kudelskiej.
Impreza odbywa się pod honorowym patronatem wójta Krzysztofa Kamieniaka, a organizowana jest przez Szkołę Podstawową im. księdza J. Baranowicza w Szczercowie.
„Igłą malowane” od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do finału tegorocznej edycji zakwalifikowało się ponad 70 prac, w tym wiele spoza naszej gminy, a nawet powiatu bełchatowskiego.
Jury w składzie Agnieszka Kaczmarska, Wiesława Drzewosz, Iza Hofman, Marta Domańska, Barbara Kotyla, Beata Olejniczak, Monika Wyszatycka, Mariola Stasiak i Krzysztof Gosławski oprócz nagród indywidualnych zadecydowało również, by uhonorować dyplomami Środowiskowy Dom Samopomocy w Dąbrowie Widawskiej, Środowiskowy Dom Samopomocy „Koniczynka” w Bełchatowie Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej oraz Dziewczyny Zbychewki.
Nagrodzone prace oglądać można do 12 czerwca w budynku szkoły przy ulicy Rzecznej.

Wyniki VI Międzygminnego  Konkursu Igłą Malowane im. Liubow Kudelskiej:

Szkoły Podstawowe

Kategoria gips

I miejsce

Kacper Pęciak

Jakub Pęciak

Kategoria stringart klasy 0- 3

I miejsce

Antonii Jurczyk

Julia Stykała

Kategoria haft krzyżykowy

Wyróżnienie

 

 

 

III miejsce

 

II miejsce

 

 

I miejsce

 

Magdalena Nowak

Aleksandra Gonerska

Nikola Kurzynoga

 

Nadia Szubert

 

Joanna Szcześniak, Kinga Szcześniak

 

Dawid Olejnik

Kategoria szydełko

III miejsce

 

II miejsce

 

 

I miejsce

 

Amelia Kociuga

 

Dorian Jóźwicki, Kamil Studziński

 

Agata Wawrzyniak

 

Kategoria ozdoby z filcu

I miejsce

 

Maria Ławniczek

Nikola Niedbalska

Emilia Ławniczek

Kategoria haft płaski

III miejsce

 

II miejsce

 

I miejsce

 

Aleksandra Bożek

 

Oktawia Ranos

 

Kinga Barasińska

Kategoria przytulanki

Wyróżnienie

 

III miejsce

 

 

 

II miejsce

 

I miejsce

 

Kinga Dyła

 

Patrycja Stępień, Wiktor Grabiszewski, Monika Bednarek

 

Iga Czaja

 

Dominika Wróblewska

Kategoria haft matematyczny

I miejsce

 

Dominika Furman

Kategoria patchwork

I miejsce

 

Amelia Tomczak

Kategoria stringart

 

II miejsce

 

 

I miejsce

 

 

Konrad Stykała

Franciszek Jurczyk

 

Ewa Rózik

Kategoria inne

III miejsce

 

II miejsce

 

 

I miejsce

 

Oliwia Kaźmierczak

 

Maja Wysocka,

Maja Skiberowska

 

Eliza Błasik

Osoby dorosłe  
Kategoria haft płaski

I miejsce

 

Justyna Miszczak

Kategoria ceramika + gips

II miejsce

 

I miejsce

 

 

 

Monika Karolczyk

 

Ewa Ber

Agnieszka Witczak

Ewa Kempa

Sylwia Mączka

Kategoria gobelin/nitka za igłą

III miejsce

 

II miejsce

 

 

 

I miejsce

 

Elżbieta Michoń

Izabela Kowalska

Ewa Dobrzelak

 

Karolina Dobroszek

Weronika Cieślak

Elżbieta Sudak

Teresa Baran

Kategoria szydełko

Wyróżnienie

 

 

III miejsce

 

 

II miejsce

 

 

I miejsce

 

Grand Prix

 

Mariola Kubiaczyk, Ewelina Błasik

 

Agnieszka Rogut

 

Anna Kopystyńska

Elżbieta Studzińska

 

Zdzisława Hofman

 

 

Ewa Listoś

Kategoria haft krzyżykowy

Wyróżnienie

 

 

 

III miejsce

 

II miejsce

 

I miejsce

 

Grażyna Penciak

Inna Gonerska

Anna Dobrowolska

 

Janina Kamecka

 

Agata Olejnik

 

Barbara Rzepkowska

Kategoria patchwork

I miejsce

 

Grażyna Tomczak

Kategoria druty

I miejsce

 

Natalia Malinowska

 

Kategoria haft koralikowy

II miejsce

 

 

I miejsce

 

 

Kamila Idzikowska

Anna Foszpańczyk

 

Magdalena Kamecka

Kategoria inne techniki

Wyróżnienie

 

III miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

I miejsce

 

Katarzyna Maj

 

Adam Sobaniec

Paulina Pilarczyk

Przemysław Rzepkowski

 

Dorota Pająk

Justyna Skiberowska

 

Magdalena Kukuczka

 

Przeczytaj również