Harcerska Gala 2020

„Bogactwem każdej społeczności gminnej są ludzie młodzi, aktywni i chętni do działania. Biorąc udział w wychowywaniu Zuchów i Harcerzy w Szczepie 18 Drużyn Harcerskich w Szczercowie przekazuje Druh/Druhna młodszym od siebie wartości, które stanowią o naszej tożsamości narodowej i przywiązaniu do Małej Ojczyzny jaką jest Gmina Szczerców.

Żywię nadzieję, że harcerska idea zapoczątkowana w Polsce przez Olgę i Andrzeja Małkowskich będzie w kolejnych latach wciąż pielęgnowana w sercach szczercowskich Zuchów i Harcerzy a ruch harcerski będzie się w dalszym ciągu prężnie rozwijał dla dobra i pożytku dzieci i młodzieży oraz wszystkich mieszkańców Gminy Szczerców”

Między innym tymi słowami wójt gminy Szczerców, Krzysztof Kamieniak i Przewodnicząca Rady Gminy w Szczercowie, Barbara Szczepanik pogratulowali instruktorom, drużynowym, przybocznym i funkcyjnym Szczepu 18 Drużyn Harcerskich i podziękowali za aktywność w wychowaniu Zuchów i Harcerzy.

Okazją do wyróżnienia była Harcerska Gala 2020 w Szczercowie, która odbyła się 14 lutego w auli Szkoły Podstawowej w Szczercowie.

gala1

Listy gratulacyjne otrzymali

pwd. Kamil Juszczuk
pwd. Patrycja Chorzewska
pwd. Julia Stępnik
pwd. Jakub Papuga
pwd. Daria Smolarczyk
pwd. Bartłomiej Stępień
pwd. Szymon Juśkiewicz
sam. Martyna Michalska
sam. Natalia Brandt
sam. Patrycja Papuga
pion. Karolina Trzcińska
pion. Karolina Rajkiewicz
pion. Katarzyna Stępień
pion. Natalia Czarnecka
pion. Małgorzata Graczyk
pion. Rozalia Majcherek
pion. Natalia Wiśniewska
odkr. Maciej Urbański
odkr. Kacper Swędrak

gala2

 

Przeczytaj również