Będzie, będzie zabawa – zapraszamy na III Dni Gminy i Gminne Dożynki

W ostatni weekend sierpnia (25-26) Szczerców zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy. Okazja znakomita – Dożynki i III Dni Gminy. Miejsce wyjątkowe – szczercowska Wyspa. Bądźcie z nami w ten wyjątkowy czas!

 Wsłuchując się w propozycje mieszkańców zaplanowaliśmy wiele atrakcji,  z koncertem przebojowego Sławomira na czele. To właśnie ten artysta wygrał w plebiscycie przeprowadzonym na gminnym profilu w portalu społecznościowym Facebook.  Zaraz po nim scenę opanuje zespół Playboys, a po występie sympatycznego tria  taneczne rytmy podgrzewał będzie niezastąpiony DJ Mario. Jeśli tylko siły Was nie opuszczą, to sobotnią imprezę planujemy zakończyć o 2.00 w nocy.

Dzień później biesiadować będziemy z góralską kapelą Ondraszki, zagra też dla nas zespół Brathanki. Atrakcje muzyczne to oczywiście nie wszystko, co przygotowaliśmy na zakończenie wakacji. Zapraszamy całe rodziny, bo nie zabraknie imprez towarzyszących. Jak zwykle rozstawimy stoiska sołectw oraz stowarzyszeń  z Gminy Szczerców, oferujących lokalne produkty i szeroki wybór regionalnych potraw. Pojawią się food trucki z przysmakami i przekąskami z różnych stron świata. Dla odważnych – rejsy łodzią ratowniczą wokół Wyspy, a dla każdego wesołe miasteczko, a w nim karuzele i dmuchańce.

Uwaga rodzice – dla waszych pociech przewidziane są animacje z klaunami, szczudlarzami i artystami dziecięcymi oraz to, co „tygryski” lubią najbardziej: tęczowe makijaże i tatuaże oraz kolorowe warkoczyki. Nie zabraknie gier, zabaw ruchowych i pokazów sprawnościowych.

Kto wie, może będą też inne niespodzianki? Warto sprawdzić na miejscu – zapraszamy 25 i 26 sierpnia!

Miło nam poinformować wszystkich mieszkańców, że Dożynki Gminy Szczerców objęte są Patronatem Narodowym  Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy  w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Patronat honorowy nad imprezą objął też wojewoda łódzki, Zbigniew Rau.

PLAKAN NA DOŻYNKI OST_www

 

 

 

 

Przeczytaj również