Apel do mieszkańców ws. zagrożenia epidemiologicznego

Drodzy Mieszkańcy, w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie całego kraju, zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o ograniczenie do niezbędnego minimum osobistych wizyt w:
🔹 Urzędzie Gminy Szczerców
📞 (44) 631 80 50
💻 sekretariat@szczercow.pl

 

🔹 Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczercowie
📞 (44) 631 40 00
💻 sekretariat@gopsszczercow.pl

 

🔹 Zakładzie Gospodarki Komunalnej

📞 (44) 631 84 77
💻 zgkszcz@pro.onet.pl

Stan wodomierza można podać mailowo lub telefonicznie.
Zapewniamy, że Urząd Gminy Szczerców pracuje w zwykłym trybie, a pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w każdej sprawie, niemniej jednak zmniejszenie intensywności osobistych kontaktów przyczyni się ograniczenia możliwości ewentualnego rozprzestrzeniania się wirusa i wywoływanej przez niego choroby.

Jeśli tylko istnieje możliwość załatwienia sprawy poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, to prosimy o skorzystanie z tego właśnie sposobu.

– referaty merytoryczne (wykaz referatów z numerami telefonów)

Proponujemy również, aby wszelkie płatności na rzecz Gminy Szczerców dokonywać przelewami, np. poprzez systemy bankowości elektronicznej.

– numery kont (rachunki bankowe do wpłat)

oraz  Zakład Gospodarki Komunalnej: 85 8973 0003 0100 0507 6728 0001 – konto do wpłat za wodę i ścieki.

Sugerowane działania mają charakter tylko i wyłącznie profilaktyczny, wynikający z troski o dobro nas wszystkich. Odpowiedzialne zachowanie nas wszystkich, w tym dostosowanie się do zasad higieny i bezpieczeństwa, wesprze walkę z wirusem i pomoże powstrzymać jego rozprzestrzenianie.

 

Przeczytaj również