8 marca w Szczercowie

Drogie Panie, już niebawem Wasze święto – przygotowaliśmy z tej okazji coś wyjątkowego!

Wójt Krzysztof Kamieniak zaprasza wszystkie Mieszkanki gminy Szczerców do wspólnej zabawy w towarzystwie znanej i lubianej aktorki Katarzyny Żak, która w Szczercowie wystąpi właśnie 8 marca.

Katarzyna Żak uważana jest za jedną ze współczesnych specjalistek piosenki aktorskiej. W 1994 w ramach współpracy z Wojciechem Młynarskim nagrała płytę Młynarski Jazz. W 2016 powróciła do śpiewania i nagrała płytę pt. Bardzo przyjemnie jest żyć, w której autorami tekstów są osobowości polskiej sceny muzycznej, takie jak Magda Czapińska, Artur Andrus, Wojciech Młynarski, Andrzej Poniedzielski, Jan Wołek czy Michał Zabłocki. W 2019 nagrała album z piosenkami Agnieszki Osieckiej pt. Miłosna Osiecka, na którą otrzymała dwa niepublikowane do tej pory teksty Agnieszki Osieckiej od Fundacji Okularnicy.

W listopadzie 2019 z aktorskim recitalem Bardzo śmieszne piosenki zwyciężyła na Festiwalu Teatralnym im. Krystyny Sienkiewicz w Rawiczu.  I właśnie ten materiał zaprezentuje naszym Paniom podczas koncertu w Szczercowie.

Liczymy na Waszą obecność!

8marca

Przeczytaj również