RODO – przyjdź na bezpłatne szkolenie, poznaj nowe regulacje prawne

Za kilka dni, dokładnie 25 maja, wejdą w życie nowe regulacje unijne – tzw. Rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych.

RODO skierowane jest do wszystkich firm, które wykorzystują i gromadzą dane osobowe osób fizycznych – są to na przykład firmy budowlane hurtownie, salony kosmetyczne oraz wiele innych podmiotów gospodarczych.

Ustawodawca stawia sprawę jasno – zmiany jakie muszą wdrożyć przedsiębiorcy są poważne, a ich niewprowadzenie wiąże się z nakładaniem dotkliwych kar finansowych.

Wójt Gminy Szczerców traktuje wspieranie przedsiębiorców z terenu naszej Gminy za priorytetowe, dlatego zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu nowych regulacji unijnych (RODO).
Podczas spotkania specjaliści z tej dziedziny zaprezentują Państwu nowe regulacje oraz narzędzia, dzięki którym zrealizują Państwo wytyczne ustawodawcy. Otrzymacie też Państwo zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.
Ponadto, w ramach dodatkowej inicjatywy, przedstawiciel Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego wskaże korzyści wynikające z wsparcia, jakie Park oferuje mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz osobom samozatrudnionym – wsparcie to polega na dofinansowaniu działalności przez przyznanie tzw. bonów rozwojowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu i spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 18 maja, w godz. 14.00 – 19.00 w szczercowskim Domu Kultury Strażaka, przy ulicy Mickiewicza 39.

Z uwagi na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości miejsc, prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa – mailowo, pod adresem: promocja@szczercow.org lub telefonicznie, pod numerem (48) 572 352 814, w terminie do 15 maja 2018 roku.

plakat_rodo_A3_3

Przeczytaj również