Trzecia przegrana z rzędu

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

W minioną sobotę na szczercowskim stadionie sportowym mogliśmy obejrzeć ciekawe widowisko piłkarskie. W szóstej kolejce spotkań ligi okręgowej miejscowa Astoria mierzyła się z zespołem GKS Bełchatów. Niestety, po raz kolejny nie był to udany występ naszej drużyny i z boiska schodziliśmy pokonani 1-3.

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Na 5 dotychczas rozegranych spotkań drużyna zdobyła 4 punkty wygrywając na inaugurację nowego sezonu z Polonią Gorzędów 1-0 oraz remisując w Drzewicy 3-3. Kolejne mecze przyniosły dotkliwą porażkę na własnym stadionie z KS Niedośpielin 0-4 i wyjazdową przegraną z LKS Lubochnia 3-1. Przegrana z młodymi piłkarzami GKS-u była trzecią z rzędu. W najbliższy weekend Astorię czeka kolejny trudny, wyjazdowy mecz z KS Paradyż (5.09.2020 r. godz. 16.00).

fot. Piotr Tokarczyk / FotoPiotr

Tabela ligi okręgowej

LpNazwaMPB+B-ZRP
1Włókniarz Moszczenica6152310501
2MGKS Drzewica6131810411
3Start Lgota Wielka610118312
4Pilica Przedbórz6101311312
5KS Niedośpielin59159302
6Omega II Kleszczów59148302
7KS Paradyż691616231
8LUKS Gomunice69611303
9Szczerbiec Wolbórz681415222
10GKS II Bełchatów68711222
11Polonia Gorzędów6769213
12Stal Niewiadów561210203
13Świt Kamieńsk661012204
14Olimpia Wola Załężna66913204
15LKS Lubochnia5599122
16Astoria Szczerców54512113
17Grabka Grabica53317104

(JP)

Przeczytaj również