Sportowe ferie z ping-pongiem

We wtorkowe przedpołudnie w hali sportowej został zorganizowany turniej tenisa stołowego dla dzieci  pod hasłem „Ferie 2018”. Dwunastu uczestników w różnym wieku rywalizowało o mistrza ping-ponga.
W kategorii dziewcząt zwyciężyła Natalia Malinowska pokonując w finale Klaudię Zięcinę 3:0.

DSCN9247
Spośród chłopców w pojedynku o I miejsce Patryk Budzisz zwyciężył z Adrianem Krysiakiem 2:0. W małym finale o III lokatę Oskar Woźniak wygrał z Arkiem Ciechalskim również 2:0.

DSCN9248
Oprócz symbolicznych statuetek dla zwycięzców, uczestnicy otrzymali także słodkie nagrody.
Na zakończenie zawodów odbyła się pokazowa lekcja graczy sekcji tenisa stołowego miejscowego klubu  GLKS. Przedstawiciele klubu zachęcali dzieci do uczestnictwa w swoich zajęciach oraz obdarowali uczestników turnieju drobnymi nagrodami.