Prowadzisz firmę? Już we wtorek spotkanie dla przedsiębiorców w ramach Klubu Biznesu GKS Bełchatów

Już po raz czwarty Klub Biznesu GKS Bełchatów ma przyjemność zaprosić przedstawicieli firm na Śniadanie Biznesowe organizowane przez GKS „Bełchatów” S.A. w ramach projektu Partnerskie Kluby Biznesu.

Każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować ofertę swojej firmy oraz opowiedzieć, jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Na śniadaniu pojawią się przedstawicie firm z innych miast, często sami ich właściciele, co zdecydowanie ułatwia szybki kontakt w celach biznesowych.

Jakie są najważniejsze profity dla firm wynikające z uczestnictwa w PKB? To przede wszystkim pomoc w zawieraniu nowych biznesowych relacji, ułatwianie kontaktów i skracanie dystansu pomiędzy firmami. Dzięki współpracy ponad 2000 firm można o wiele łatwiej dotrzeć do właściciela przedsiębiorstwa z interesującej nas branży. W pewnym sensie skracana jest droga dostępu do osób decyzyjnych. To także możliwość wykorzystania aplikacji, które umożliwiają zaoferowanie swych usług lub szukanie tychże w bardzo krótkim czasie oraz uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, gdzie w łatwy sposób można zawierać wstępne kontakty, które zaowocować mogą umowami.

 

Śniadanie rozpocznie się w Hotelu Sport w Bełchatowie we wtorek 26 lutego o godz. 10:00.

Koszt śniadania to 55 zł brutto. Dla członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów oraz obecnych sponsorów klubu wstęp będzie bezpłatny.

Do udziału w wydarzeniu należy się zarejestrować na stronie pod poniższym linkiem:

LINK DO REJESTRACJI

Czym są PARTNERSKIE KLUBY BIZNESU?

Już 25 klubów na terenie Polski

Ponad 2000 firm

55 mld złotych obrotu rocznie

Dotarcie do 60.000 osób – właścicieli i pracowników

To co wyróżnia PKB to sami klubowicze. Nigdzie indziej nie spotkacie i nie nawiążecie kontaktów biznesowych z takimi firmami, które należą do klubów biznesu w poszczególnych klubach sportowych. Sukcesem tego projektu jest połączenie sportu z biznesem. Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście. Dlatego zapraszamy na cykliczne spotkania.

 

Zastanawiacie się czym jest Klub Biznesu? Jest platformą zrzeszającą przedsiębiorców z różnych branż. Po dołączeniu do Klubu mogą oni nawiązywać kontakty, zarówno w swojej okolicy, jak i w całej Polsce, a co za tym idzie – mogą skutecznie i szybko rozwijać swoje firmy.

 

Klub Biznesu niesie za sobą wiele korzyści zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla organizacji sportowych. Nic dziwnego więc, że jego założyciele zachęcają wszystkich, którzy myślą o tym, by rozwinąć swoją działalność do wstąpienia do Klubu Biznesu. Warto też przyjść na spotkanie biznesowe i dokładniej zapoznać się z ideą Klubu. Przybycie na wydarzenie może wiązać się też z wieloma korzyściami dla reprezentowanych firm. Warto więc poświęcić kilka godzin na to, by wspólnie porozmawiać o tematach związanych z biznesem

Plan spotkania:

9:45 – 10:00 rejestracja gości

10:00 – 11:00 – prezentacja Klubu Biznesu oraz prezentacja firm i zaproszonych gości. Każda z firm obecna na śniadaniu będzie miała możliwość zaprezentowania swojej firmy oraz jakich kontaktów biznesowych poszukuje

11:00 – ….. rozmowy biznesowe
Dlaczego warto być na Śniadaniu Biznesowym?

  1. Poznasz członków Klubu Biznesu GKS Bełchatów
  2. Poznasz zasady budowania nowych kontaktów biznesowych jakie będą obowiązywać w Klubie Biznesu
  3. Będziesz mógł już teraz nawiązać nowe kontakty biznesowe

W przypadku pytań dotyczących formuły śniadania oraz tego, dlaczego warto na nim być, można się kontaktować z koordynatorem: w.rydz@gksbelchatow.com

 

 

 

Przeczytaj również