Piłkarski turniej dziewcząt

W sobotę 10 grudnia 2016 roku odbył się po raz pierwszy w Szczercowie turniej piłki nożnej dla dziewcząt pod nazwą ELBUD Cup 2016.
W zawodach wzięło udział sześć drużyn, po dwie z powiatu: wołomińskiego, łódzkiego i bełchatowskiego. Turniej wygrała drużyna UKS SMS Łódź, na drugim miejscu uplasowała się LKS Astoria Szczerców, a trzecie przypadło drużynie UKS Ząbkovia Ząbki.
img_3584_jzzpl
Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Julia Grządkowska (Ząbki), najlepszą strzelczynią – Justyna Libera (Łódź), a najlepszą bramkarką Natalia Labryszewska (Szczerców).
Koordynatorem turnieju z ramienia klubu ze Szczercowa był Łukasz Topolski, a puchary, medale i nagrody wręczał Wójt Gminy Szczerców Pan Krzysztof Kamieniak.