Mistrzowie siatkonogi

dscn2836_jzzpl

18 grudnia w Szczercowie odbył się III turniej futnetu. W zawodach wzięło udział 12-stu zawodników w grze pojedynczej i 6 par w grze podwójnej.  Singla rozegrano w dwóch grupach po 6-ciu graczy, z których awans do półfinału uzyskiwało 2-ch najlepszych zawodników, a debla przeprowadzono systemem „każdy z każdym”.

Singiel

Wyniki grupy A

Mariusz Soboń –  Andrzej Wroński 2:1
Arkadiusz Rojszczak  –  Adam Pęciak 0:2
Andrzej Wroński – Jarosław Piotrowski 0:2
Sebastian Stępnik – Adam Pęciak 1:2
Arkadiusz Rojszczak – Jarosław Piotrowski 0:2
Sebastian Stępnik – Mariusz Soboń 2:0
Adam Pęciak – Andrzej Wroński 2:1
Mariusz Soboń – Arkadiusz Rojszczak 2:0
Andrzej Wroński – Sebastian Stępnik 2:0
Adam Pęciak – Jarosław Piotrowski 2:1
Sebastian Stępnik – Arkadiusz Rojszczak 2:0
Jarosław Piotrowski – Mariusz Soboń 2:0
Andrzej Wroński – Arkadiusz Rojszczak 2:0
Mariusz Soboń – Adam Pęciak 0:2
Jarosław Piotrowski – Sebastian Stępnik 2:0

Tabela gr. A

Msc. Zawodnik Mecze Wygrane Sety
1 Adam Pęciak 5 5 10-3
2 Jarosław Piotrowski 5 4 9-1
3 Andrzej Wroński 5 2 6-6
4 Sebastian Stępnik 5 2 5-6
5 Mariusz Soboń 5 2 4-7
6 Arkadiusz Rojszczak 5 0 0-10

dscn2854_jzzpl

Wyniki grupy B

Sławomir Landowski – Mariusz Rudzki 2:0
Kamil Sadziński – Piotr Szatan 2:1
Mariusz Rudzki – Piotr Piotrowski 0:2
Krzysztof Kowalski – Piotr Szatan 0:2
Kamil Sadziński – Piotr Piotrowski 2:0
Krzysztof Kowalski – Sławomir Landowski 0:2
Piotr Szatan – Mariusz Rudzki 2:0
Sławomir Landowski – Kamil Sadziński 1:2
Mariusz Rudzki – Krzysztof Kowalski 1:2
Piotr Szatan – Piotr Piotrowski 0:2
Krzysztof Kowalski – Kamil Sadziński 0:2
Piotr Piotrowski – Sławomir Landowski 2:0
Mariusz Rudzki – Kamil Sadziński 0:2
Sławomir Landowski – Piotr Szatan 0:2
Piotr Piotrowski – Krzysztof Kowalski 2:0

Tabela gr. B

Msc. Zawodnik Mecze Wygrane Sety
1 Kamil Sadziński 5 5 10-2
2 Piotr Piotrowski 5 4 8-2
3 Piotr Szatan 5 3 6-6
4 Sławomir Landowski 5 2 7-4
5 Krzysztof Kowalski 5 1 2-9
6 Mariusz Rudzki 5 0 1-10

dscn2842_jzzpl

Półfinały:

Adam Pęciak  – Piotr Piotrowski 0:2
Kamil Sadziński – Jarosław Piotrowski 1:2

o III miejsce:
Adam Pęciak  – Kamil Sadziński 1:2

o I miejsce:
Piotr Piotrowski – Jarosław Piotrowski 0:2

Wyniki gry podwójnej:

Jarosław Piotrowski/ Piotr Piotrowski – Kamil Sadziński/ Andrzej Wroński 2:1
Mariusz Rudzki/ Krzysztof Kowalski – Adam Pęciak/ Piotr Szatan 0:2
Kamil Sadziński/ Andrzej Wroński – Sławomir Landowski/ Sebastian Stępnik 1:2
Arkadiusz Rojszczak/ Mariusz Soboń – Adam Pęciak/ Piotr Szatan 0:2
Mariusz Rudzki/ Krzysztof Kowalski – Sławomir Landowski/ Sebastian Stępnik 0:2
Arkadiusz Rojszczak/ Mariusz Soboń – Jarosław Piotrowski/ Piotr Piotrowski 0:2
Adam Pęciak/ Piotr Szatan – Kamil Sadziński/ Andrzej Wroński 2:0
Jarosław Piotrowski/ Piotr Piotrowski  – Mariusz Rudzki/ Krzysztof Kowalski 2:0
Kamil Sadziński/ Andrzej Wroński – Arkadiusz Rojszczak/ Mariusz Soboń 2:0
Adam Pęciak/ Piotr Szatan – Sławomir Landowski/ Sebastian Stępnik 1:2
Arkadiusz Rojszczak/ Mariusz Soboń – Mariusz Rudzki/ Krzysztof Kowalski 0:2
Sławomir Landowski/ Sebastian Stępnik – Jarosław Piotrowski/ Piotr Piotrowski 0:2
Kamil Sadziński/ Andrzej Wroński – Mariusz Rudzki/ Krzysztof Kowalski 2:0
Jarosław Piotrowski/ Piotr Piotrowski – Adam Pęciak/ Piotr Szatan 0:2
Sławomir Landowski/ Sebastian Stępnik – Arkadiusz Rojszczak/ Mariusz Soboń 2:0

dscn2858_jzzpl

 Końcowa kolejność:

Msc. Drużyna Mecze Wygrane Sety
1 Adam Pęciak/Piotr Szatan 5 4 9-2
2 Jarosław Piotrowski/Piotr Piotrowski 5 4 8-3
3 Sławomir Landowski/Sebastian Stępnik 5 4 8-4
4 Kamil Sadziński/Andrzej Wroński 5 2 6-6
5 Mariusz Rudzki/Krzysztof Kowalski 5 1 2-8
6 Arkadiusz Rojszczak/Mariusz Soboń 5 0 0-10

(JP)

Przeczytaj również