Gmina Szczerców pobiegła po raz XI

60837074_844707019196462_9108643277011156992_n

W sobotnie przedpołudnie, tuż po godzinie 10.00, krótkim przemówieniem zagrzewającym biegaczy do sportowej rywalizacji, wójt Krzysztof Kamieniak rozpoczął tegoroczną edycję imprezy rekreacyjnej „Gmina Szczerców biega”. Wystartowała jak zwykle silna reprezentacja biegaczy w kategoriach dziecięcych, ale i dorośli stawili się na starcie w licznej grupie. Łącznie wzięło udział ok. 350 zawodników i zawodniczek. Pogoda dopisała, posiłki regeneracyjne smakowały, a głośny doping kibiców pomagał przezwyciężyć chwile kryzysu, zwłaszcza na dłuższych dystansach. Jak co roku organizatorzy zadbali o pamiątkowe medale dla wszystkich oraz gadżety promocyjne. Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy wystartowali, pobiegli lub przemaszerowali wspomagając się kijkami do nordic walking. Siła jest z Wami!

 WYNIKI BIEGÓW:
Rocznik 2016 i mł. – 30 m
chłopcy:
I miejsce: Chorzewski Wiktor – Szczerców
II miejsce: Figlus Szymon – Stanisławów I
III miejsce: Piersa Jan – Warszawa
dziewczynki:
I miejsce: Domańska Martyna – Kozłówki
II miejsce: Mesjasz Marcelina – Trakt Puszczański
III miejsce: Szmajdzińska Ada – Szczerców

 Rocznik 2015 – 50 m
chłopcy:
I miejsce: Jon Miłosz – Kieruzele
II miejsce: Godek Adrian – Chabielice
III miejsce: Drabek Aleksander – Szczerców
dziewczynki:
I miejsce: Jędraszek Emilia – Szczerców
II miejsce: Kozuba Julia – Stanisławów II
III miejsce: Latosińska Anna – Załuże

60938112_844707135863117_8969690493596205056_n

 Rocznik 2014 – 50 m
chłopcy:
I miejsce: Skiberowski Jan – Chabielice
II miejsce: Śmietański Piotr – Szczerców
III miejsce: Dyła Antoni – Szczerców
dziewczynki:
I miejsce: Kulka Hanna  – Szczerców
II miejsce: Kulka Ewa – Stanisławów I
III miejsce: Sztuk Emilia – Szczerców

 Rocznik 2013 – 70 m
chłopcy:
I miejsce: Maskulak Bartek – Szczerców
II miejsce: Pęciak Kacper – Szczerców
III miejsce: Maciejewski Paweł  – Niwy
dziewczynki:
I miejsce: Studzińska Oliwia – Załuże
II miejsce: Wojcieszek Sylwia – Józefina
III miejsce: Borowiecka Wiktoria – Tatar

60494935_844706025863228_2482453236951285760_n

 Rocznik 2012 – 100 m
chłopcy:
I miejsce: Gąsiorowski Adrian  -Tatar
II miejsce: Bzdon Igor – Trakt Puszczański
III miejsce: Prockiw Oskar
dziewczynki:
I miejsce: Kowalczyk Julia – Rudzisko
II miejsce: Stykała Julia – Szczerców
III miejsce: Kurasiewicz Oliwia – Szczerców

 Rocznik 2011 – 200 m
chłopcy:
I miejsce: Balcerzak Igor – Chabielice
II miejsce: Włodarczyk Kacper – Szczerców
III miejsce: Skiberowski Piotr – Chabielice
dziewczynki:
I miejsce: Rusek Patrycja – Magdalenów
II miejsce: Małecka Michalina – Szczerców
III miejsce: Godek Nikola – Chabielice, Jędraszek Lena – Szczerców

60427060_844706235863207_210410293212217344_n

 Rocznik 2010 – 300 m
chłopcy:
I miejsce: Bednarkiewicz Krzysztof – Szczerców, Gościński Oliwier – Załuże
II miejsce: Dyła Filip – Szczerców
III miejsce: Brzeziński Marcel – Grudna, Storczyk Filip – Szczerców
dziewczynki:
I miejsce: Limanowska Lena – Szczerców
II miejsce: Dyła Lena – Kieruzele
III miejsce: Mesjasz Amelia – Trakt Puszczański

 Rocznik 2009 – 400 m
chłopcy:
I miejsce: Stępień  Łukasz – Stanisławów I
II miejsce: Stawowczyk Kacper – Załuże
III miejsce: Gosławski Piotr – Szczerców
dziewczynki:
I miejsce: Lipińska Maja – Trakt Puszczański
II miejsce: Ocińska Aleksandra – Szczerców
III miejsce: Buś Ewa – Szczerców

60417864_844706652529832_3068396345036374016_n

 Rocznik 2008 – 500 m
chłopcy:
I miejsce: Kotas Alan – Lubiec
II miejsce: Łuczywek Tobiasz – Szczerców
III miejsce: Kurzynoga Mateusz  – Osiny
dziewczynki:
I miejsce: Czachorowska Antonina – Rembieszów
II miejsce: Malinowska Zuzanna – Szczerców
III miejsce: Grzelak Patrycja – Szczerców

 Rocznik 2007 –  600 m
chłopcy:
I miejsce: Cyran Jakub – Szczerców
II miejsce: Langkamer Mateusz – Szczerców
III miejsce: Matuszak Wiktor – Osiny
dziewczynki:
I miejsce: Wieczorek Alicja – Szczercowska Wieś
II miejsce: Rojewska Ola – Lubiec
III miejsce: Kieruzel Alicja – Szczerców

60585512_844709335862897_345718775401676800_n

 Rocznik 2006 – 800 m
chłopcy:
I miejsce: Pietruszka Bartosz – Załuże
II miejsce: Kamieniak Mateusz – Szczerców
III miejsce: Kołodziejczyk Kacper – Lubiec
dziewczynki:
I miejsce:  Dyła Martyna – Stanisławów I
II miejsce: Malinowska Natalia – Szczerców
III miejsce: Podpłomyk Ewelina – Stanisławów II

Rocznik 2005 – 800 m
chłopcy:
I miejsce: Soboń Jan – Trakt Puszczański
II miejsce: Michalski Piotr – Dubie
dziewczynki:
I miejsce:  Cyran Kinga – Szczerców

60656054_844708639196300_1843024707855581184_n

BIEG REKREACYJNY – 1500 m
mężczyźni:
I miejsce: Felisiak Marcin – Bełchatów
II miejsce: Gosławski Krzysztof – Szczerców
III miejsce: Dyła Zbigniew – Szczerców

60654629_844709909196173_6533579515682095104_n
kobiety:
I miejsce: Olczak Katarzyna – Szczerców
II miejsce: Cieślak Anna – Szczerców
III miejsce: Kałuziak Ewelina – Rusiec, Malinowska Natalia – Szczerców

60563247_844709672529530_4162135639845765120_n

60393350_844708882529609_1200290909367828480_n

 MARSZ NORDIC WALKING – 1500 m

mężczyźni:
I miejsce: Drabek Wojciech – Szczerców
kobiety:
I miejsce: Muras Wanda – Szczerców
II miejsce: Małecka Marzena – Trakt Puszczański
III miejsce: Kata Barbara, Szczepanik Barbara – Szczerców

60451827_844709059196258_8567372089412026368_n

 BIEG GŁÓWNY kategoria open 5000 m
mężczyźni:
I miejsce: Owczarek Tomasz – Bełchatów
II miejsce: Kamiński Marek – Chabielice
III miejsce: Krysiak Jarosław – Szczerców

60487476_844709125862918_71366400656015360_n
kobiety:
I miejsce: Olejnik Renata – Kozłówki
II miejsce: Beśka Violetta – Kieruzele
III miejsce: Czachorowska Antonina – Rembieszów

60629384_844710039196160_6544791587937845248_n

Więcej zdjęć:  https://pl-pl.facebook.com/officialszczercow/

 

Przeczytaj również