Drugie Dno XIII-stym Mistrzem Gminy Szczerców

W niedzielę 12 stycznia odbyły się XIII Mistrzostwa Gminy Szczerców w halową piłkę nożną rozgrywane w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 drużyn w dwóch grupach rywalizowało o tytuł mistrzowski. Warto dodać, iż tradycyjnie podczas otwarcia zawodów każdy zespół wraz z sędzią zawodów wrzucił do puszki po 100 zł na rzecz Orkiestry.

DSCN0628
Grupę A zdecydowanie wygrała ekipa Drugie Dno, która wygrała wszystkie 5 spotkań, a z II miejsca awans do półfinału uzyskała drużyna Kawelerzy. Z grupy B, określanej jako „grupa śmierci”, prawo do dalszych gier wywalczyły ekipy Small Desk (zwycięzca ubiegłorocznej edycji) i Wyrewolwerowani Rewolwerowcy.

Grupa A

Lp. Drużyna           Pkt. Bramki Miejsce
1. ZJEDNOCZENI STANISŁAWÓW x 0-2 0-5 0-3 0-6 0-0 1 0-16 VI
2. JEST MOC 2-0 x 1-0 1-3 1-2 1-1 7 6-6 III
3. KOSYNIER MALINIEC 5-0 0-1 x 0-3 1-1 8-1 7 14-6 IV
4. DRUGIE DNO 3-0 3-1 3-0 x 3-0 10-0 15 22-1 I
5. KAWALERZY 6-0 2-1 1-1 0-3 x 0-1 7 9-6 II
6. FC FORMAT 0-0 1-1 1-8 0-10 1-0 x 5 3-19 V

DSCN0664

Grupa B

Lp. Drużyna           Pkt. Bramki Miejsce
1. SOM GORSI X 1-2 0-3 1-1 0-3 0-2 1 2-11 VI
2. FC LUBIEC 2-1 X 0-2 2-1 0-3 0-0 7 4-7 IV
3. SMALL DESK 3-0 2-0 X 2-0 0-0 2-0 13 9-0 I
4. BUD-MAR 1-1 1-2 0-2 X 2-6 1-1 2 5-12 V
5. WYREWOLWEROWANI

REWOLWEROWCY

2-0 3-0 0-0 6-2 X 1-2 10 12-4 II
6. ŚPIEWAJĄCE FORTEPIANY 2-0 0-0 0-2 1-1 2-1 X 8 5-4 III

DSCN0650

Półfinały:
Drugie Dno – Wyrewolwerowani Rewolwerowcy 1-0
Small Desk – Kawalerzy 1-0

o III miejsce:
Wyrewolwerowani Rewolwerowcy  Kawalerzy 2-0

DSCN0666

Wyrewolwerowani Rewolwerowcy

o I miejsce:
Drugie Dno – Small Desk 4-0

DSCN0684

Drugie Dno

Skład zwycięzców: Muszyński Hubert, Perka Gabriel, Bednarek Rafał, Kaliski Błażej, Boczkiewicz Piotr, Sopala Mateusz, Krajda Sebastian.

 

DSCN0673

Najlepszy strzelec: Boczkiewicz Piotr (Drugie Dno) – 10 goli
Najlepszy bramkarz: Stasiak Mateusz (Small Desk)
Najlepszy zawodnik: Wańdoch Konrad (Wyrewolwerowani Rewolwerowcy).
(JP)

Przeczytaj również